Turkcell Çocuğum ve Ben Uygulaması

   İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  11/12/2014
  Okunma:
  2377
  Site Puanı:
  1.66
  Kısa Link:
  pix

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Turkcell Çocuğum ve Ben, anne-baba ve çocukların kendilerine özel ve çocuklarıyla ilgili içeriklere ulaşabildiği ücretsiz bir mobil uygulamadır.

Anne ve babalar bu uygulama üzerinden, çocukların yaşlarına göre özelleştirilmiş pedagojik bilgileri gün gün takip edebilir, çocuk sağlığına dair alanında uzman doktorların videolarına ücretsiz olarak ulaşabilirler.

Çocuğun yaşına göre okuması gereken kitapların, ailecek gidilebilecek keyifli etkinliklerin tavsiye edildiği bu uygulamada çocuğun tablet başında eğlenceli vakit geçirebileceği ayrı bir çocuk profili de bulunuyor. (Oyunlar, Sesli Kitaplar…)

3-7 yaş çocuklara yönelik Türkçe & İngilizce olmak üzere bir çok sesli hikaye, çocukların ilgisini çekebilecek eğlenceli, eğitici videolar ve çizgi filmler, aynı zamanda çocuk gelişimine yönelik oyunlar Turkcell Çocuğum ve Ben mobil uygulamasında sunulmaktadır.

Çocuğun, anne ekranına geçmemesi veya annenin onayı olmadan herhangi bir içerik satın alamaması için Anne Parola özelliği de mevcut.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.solidict.annecocuk


 QR Barkod  

 

Turkcell Çocuğum ve Ben Uygulaması  2 yıldız
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Android Bilgi Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Android Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları, iPhone ve iPad Uygulamaları, Türkçe Android Uygulamaları
, , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1643sayfa/6916yorum) k201208021123 9809