Transparan Duvar Kağıdı – Transparent Wallpaper Camera

 İNDİR

Uygulama
6434
Y: 13/08/2014
Puan: 4.0
Kısa Link: kvu
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Bu program görünmezlik miğferinden esinlenerek yapılmış bir duvar kağıdı programıdır.

Hikayesi ise şöyledir:

Hades Yunan Mitolojisinde ölülere hükmeden yer altındaki çirkin bir ülkenin tanrısıdır. Zeus, yeryüzünün hâkimiyetini kardeşleri arasında paylaşırken Zeus’a gökyüzü, Poseidon’a denizler ve Hades’e yeraltı düşer. O artık çirkin ölüler ülkesi tanrısıdır, korkunç bir tanrıdır; ancak kötü değildir. Yer altının tüm hazineleri Hades’in olduğu için Romalılar onun adını varlıklı yani, Plüton olarak değiştirmiştir.

Kelime anlamı olarak “Hades” görünmez manasına gelmektedir. Onu görünmez yapan bir miğferi vardır. Görünmezlik miğferi Yunan mitolojisinde bir kahramanlık öyküsü olarak anlatılmaktadır. Plüton’nun giyeni görünmez yapan bir miğfere sahip olduğu söylenmektedir. Perseus mitinin  bazı versiyonlarında, Perseus  bu şapkayı tanrıça Athena’dan ödünç alır ve uyuyan yılan saçları olan Medusa’nın yanına gizlice yaklaşmakta kullanır ve kafasını keserek öldürür.

Bu program ile bir görünmezlik kazanamasanız da mitolojideki kahramanları yaptığı gibi telefonunuzu görünmez hale getirebilirsiniz. Şeffaf duvar kağıdı kamera uygulaması, kameradan video indirebilir ve duvar kağıdını ayarlayabilir. Özel video efektleri istiyorsanız tam sürümünü indirebilirsiniz. Ekranını transparan yapan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Canlı Duvar Kağıtları


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


gfm.camera.packge


 QR Barkod  Transparan Duvar Kağıdı – Transparent Wallpaper Camera 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın   Kategoriler: Android Uygulamalar, Duvar Kağıdı Uygulamaları, İlginç Android Uygulamaları, Kamera Uygulamaları, Sistem Araçları ve Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019