Transparan Duvar Kağıdı – Transparent Wallpaper Camera

Bu program görünmezlik miğferinden esinlenerek yapılmış bir duvar kağıdı programıdır.

Hikayesi ise şöyledir:

Hades Yunan Mitolojisinde ölülere hükmeden yer altındaki çirkin bir ülkenin tanrısıdır. Zeus, yeryüzünün hâkimiyetini kardeşleri arasında paylaşırken Zeus’a gökyüzü, Poseidon’a denizler ve Hades’e yeraltı düşer. O artık çirkin ölüler ülkesi tanrısıdır, korkunç bir tanrıdır; ancak kötü değildir. Yer altının tüm hazineleri Hades’in olduğu için Romalılar onun adını varlıklı yani, Plüton olarak değiştirmiştir.

Kelime anlamı olarak “Hades” görünmez manasına gelmektedir. Onu görünmez yapan bir miğferi vardır. Görünmezlik miğferi Yunan mitolojisinde bir kahramanlık öyküsü olarak anlatılmaktadır. Plüton’nun giyeni görünmez yapan bir miğfere sahip olduğu söylenmektedir. Perseus mitinin  bazı versiyonlarında, Perseus  bu şapkayı tanrıça Athena’dan ödünç alır ve uyuyan yılan saçları olan Medusa’nın yanına gizlice yaklaşmakta kullanır ve kafasını keserek öldürür.

Bu program ile bir görünmezlik kazanamasanız da mitolojideki kahramanları yaptığı gibi telefonunuzu görünmez hale getirebilirsiniz. Şeffaf duvar kağıdı kamera uygulaması, kameradan video indirebilir ve duvar kağıdını ayarlayabilir. Özel video efektleri istiyorsanız tam sürümünü indirebilirsiniz. Ekranını transparan yapan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Canlı Duvar Kağıtları


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


BENZER UYGULAMALAR

Android UygulamalarDuvar Kağıdı Uygulamalarıİlginç Android UygulamalarıKamera UygulamalarıSistem Araçları ve Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Yazar: zero  Puan: 3.8  Y: 13/08/2014      

ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Forum | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2020