Telefonunuzu Ödünç Verirken Aklınız Kalmasın – Share Phone

   İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  30/06/2016
  Okunma:
  1950
  Puan:
  2.2
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  yah

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Artık telefonunuzu ödünç verirken, özel verileriniz için endişelenmeyin. Sadece belirlenmiş uygulamalar açılabilir.
Share Phone, arkadaşlarınızdan ya da ailenizden biri telefonunuzu kullandığında, görünür olacak uygulamaları seçmenize imkan tanır. Telefon ayarlarını ve özel verilerinizi korur.

Telefonunuzu birine verdiğiniz zaman mesajlarınızı, maillerinizi, Whatsapp yazışmalarınızı ve Facebook’unuzu görmesinden, telefon ayarlarınızı bozmasından ya da Google Play mağazasından oyunlar satın almasından endişe ediyor musunuz? SharePhone bu sorunlarınıza çözüm olabilir. İnsanların kullanmasına izin verdiğiniz uygulamaları seçin.

1. Eğer sadece müziklerinizi ve fotoğraflarınızı paylaşmak istiyorsanız, Share Phone’u açın, Müzik ve Galeri’yi seçin, Facebook, Gmail ve diğerlerini devre dışı bırakın.
2. Eğer çocuklara oyun oynaması için izin vermek ama oyun satın almalarını ya da ortalığı karıştırmalarını engellemek istiyorsanız, Share Phone’u açın, oyun uygulamalarını seçin ve Ayarlar’ı, Google Play’i, Tarayıcı’yı ve diğerlerini devre dışını bırakın.

Seçili olmayan uygulamalar gizlenir. Ve her biri için bir profil kaydedebilirsiniz. Böylece ihtiyaç olduğunda uygulamaları kolayca değiştirebilirsiniz.
Gizli verilerinizi korumak için onları silmenize gerek yok. İnsanlara bazı uygulamaları açmamalarını söylemenize gerek yok. Share Phone bunların hepsini halleder.

Telefonunuzu ödünç vermeyi kolay ve güvenli bir hale getirin.

Uygulamanın Özellikleri:
* Uygulamaları seçin
* Önemli uygulamaları koruyun
* Herkes için farklı uygulamalar seçin
* Gelişmiş Koruma
* Parolalı kilit, desenli kilit, parmak izi ile kilit.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.domobile.sharephone


 QR Barkod  
Telefonunuzu Ödünç Verirken Aklınız Kalmasın – Share Phone 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Güvenlik Uygulamaları, Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Türkçe Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1660sayfa/6957yorum/28favori) k201208021123 m9809