Telefonu Kurcalayan Kişileri Tespit Edin – Intruder Selfie

 İNDİR

Uygulama
1423
Y: 30/11/2017
Puan: 3.4
Kısa Link: cfy
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Sizden izinsiz, haberiniz olmadan telefonunuzun kilidini açmaya çalışanların fotoğrafını çeken bu uygulama ile telefonu kurcalayan kişileri öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Intruder Selfie uygulamasını yüklediğiniz de telefonun ekran kilidini açmaya çalışanların gizlice fotoğrafı çekiliyor. Böylelikle siz telefonu elinize aldığınızda ve bu uygulamaya girdiğinizde telefonunuzu kimlerin kullanmaya çalıştığını görebiliyorsunuz.

Özellikle kalabalık ailelerde veya ortamlarda telefonunuzun gizliliği için bu uygulamayı deneyebilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için uygulamayı yükledikten sonra uygulamaya cihaz yöneticisi izni vermeniz gerekecek. Çünkü ekran kilitliyken çalışması ve kendi kendine fotoğraf çekmesi gerekiyor. Bir diğer önemli not ise uygulamayı kaldırmadan önce tekrar bu cihaz yöneticisi iznini silmeniz veya uygulama içinden “uninstall” ile uygulamayı kaldırmanız gerekiyor. Uygulama silinmiyor diyen kişilerin yaşadığı sorun genelde bu oluyor.

Kilitle ilgili diğer uygulama ve ipuçlarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


org.twinone.intruderselfie


 QR Barkod  Telefonu Kurcalayan Kişileri Tespit Edin – Intruder Selfie 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın   Kategoriler: Android Uygulamalar, Güvenlik Uygulamaları, İlginç Android Uygulamaları, Kamera Uygulamaları, Sistem Araçları ve Uygulamaları
Etiketler: , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019