Telefonda Kalp Atışı Ölçme ve Takip Etme – Kardiyograf

Telefonda Kalp Atışı Ölçme ve Takip Etme – Kardiyograf

Kardiyograf kalp atış hızınızı ölçen bir uygulamadır. İlerde karşılaştırma için sonuçlarınızı kaydedebilir ve birden fazla kişiyi bireysel profillerde takip edebilirsiniz.

Kardiyograf, kalbinizin ritmini ölçmek için cihazınızın entegre kamerasını veya özel sensörünü kullanır – profesyonel tıbbi cihazların kullandığı metodun aynısı!

* Kalp atış hızınızı ölçün

Kalp atış hızınızı öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Hiç bir harici donanım olmadan, sadece akıllı telefonunuzun veya tabletinizin dahili kamera/sensörünü kullanarak nerdeyse anında doğru sonuç alırsınız.

* Kalbinizin ne kadar hızlı attığını öğrenin

İdman yaparken, eğer stresteyseniz, kalbiniz ile alakalı tuıbbi bir durum varsa oldukça kullanışlı olabilir veya sadece merakınız için.

* Sonuçlarınızı takip edin

Yapmış oladuğunuz her ölçüm kişisel geçmişinize kaydediilir böylelikle zamana göre takibi yapabilirsiniz.

* Çoklu profil

Kardiyograf paylaşılan bir cihazda birden fazla kişinin uygulamayı kullanması için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Her bir aile bireyiniz veya arkadaşınız için profil oluşturabilirsiniz, bunların her biri kendi bireysel ölçüm geçmişine sahip olacaktır.

* Temiz ve sevgisel tasarım

Düzgün ve karışıklık içermeyen tasarımı ona hemen aşina olmanızı sağlar böylelikle bir düzine ekranda gezinmek yerine uygulamayı kullanamaya yoğunlaşabilirsiniz.

* Android Wear desteği

Kardiyograf Android Wear desteği için özel tasarlanmıştır. Akıllı saatinizdeki kalp atış sensörünü kullanarak nabzınızı ölçebilirisiniz.
Lütfen dikkat: Eğer cihazınız dahili bir kamera flaşına sahip değilse, ölçümü iyi aydınlatılmış bir ortamda yapmanız gerekmektedir (parlak gün ışığı veya bir ışık kaynağına yakın).


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarÖnerilen SayfalarBilgi Uygulamalarıİlginç Android Uygulamaları
,
Yazar: andropedi  Puan: 6.8  Y: 03/05/2015  Güncelleme: 18/05/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023