Android PC Dosya Paylaşımı

Telefon ve Bilgisayar Arasında Dosya Paylaşımı

Telefondaki resimleri, videoları ve tüm diğer dosyaları bilgisayarınız ile aynı WiFi bağlantısı üzerinden bu dosya paylaşımı uygulaması ile anında paylaşabilirsiniz. Büyük dosyaları, resimleri ve videoları telefondan telefona veya telefondan bilgisayara çok hızlı ve kalite kaybı olmadan paylaşmanızı sağlayan bu uygulamayı kullanmak da oldukça kolay. Whatsapp ve çoğu diğer uygulama ile yapılan paylaşımlarda genellikle fotoğrafların ve videoların kalitesi düşürülerek paylaşılır. Bu uygulamanın en büyük avantajı ise kalite kaybı olmadan dosyayı aynen gönderebilmesi ve alabilmesi.

WiFi üzerinden ücretsiz ve internet kotasını kullanmadan dosya paylaşımı yapmanızı sağlayan bu uygulamada aynı zamanda hiçbir reklam ve satın alma özelliği yok. Yani uygulama tamamen reklamsız ve ücretsiz. Uygulamanın aynı zamanda paralı ve daha gelişmiş bir versiyonu bulunsa da bu ücretsiz ve reklamsız versiyonundaki tüm özellikler de telefon ve bilgisayar arasında dosya paylaşımı için oldukça yeterli.

Aynı WiFi ağına bağlı bilgisayar ve telefonlar arası dosya paylaşımı için tek yapmanız gereken uygulamayı başlatmak ve ekranda sayılardan oluşan adresi diğer bilgisayar veya telefonda internet tarayıcısının adres çubuğuna yazmak. Bu şekilde diğer telefondaki tüm dosyaları dosya yöneticisi ile görebilir, resimleri görüntüleyebilir ve videoları oynatabilirsiniz. Dosya transferleri aynı WiFi ağı üzerinden yapıldığı için aynı zamanda internete dosya yükleme ve indirme gerçekleşmez. Yani tamamen kendi ağınız üzerinden dosya transferi yapıldığı için gizli ve güvenli bir uygulamadır.

Uygulama ücretsiz ve reklamsız olarak Google Play üzerinden indirilebilir.

Android (Google Play)