Telefon Pil Ömrü Artırma – Doze Uygulaması

     İNDİR UYGULAMA 


  Güncelleme:
  03/01/2018
  Okunma:
  1425
  Puan:
  3.4
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  phn

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Android telefonlardaki en büyük sıkıntılardan biri de telefon pil ömrü. Gün içinde ve hatta gece telefonu hiç kullanmasanız bile yüklediğiniz uygulamalar sizin yerinize telefonun pilini bitirebiliyor.

Doze pil ömrü uygulamasının asıl amacı, telefonun ekranı kapalıyken sizin seçtiğiniz uygulamaların internete bağlanıp veri alışverişi yapmasını engellemek. Zaten telefonda ekran kapalıyken bile pil harcayan en büyük etkenlerden biri uygulamaların arka planda sürekli interneti kullanmasıdır. İnterneti kapatmanıza gerek kalmadan Doze uygulamasının bu işlevi android pil ömrünüzde kayda değer bir artış sağlar.

Android sistemlerdeki pil tasarruf modlarının çoğunda telefon ekran kapatıldığında interneti de tamamen kapatır. Doze uygulamasının çalışma prensibi bundan farklıdır. Sadece sizin belirlediğiniz uygulamalar internete bağlanabilir. Böylece Whatsapp, Facebook Messenger gibi uygulamalardan mesaj almaya devam edebilirsiniz. Diğer uygulamalar ise internete bağlanamadığı için telefonunuzun pil ömrü uzar.

Bazı Android versiyonlarında da benzer şekilde uygulamaların internetini kesen pil tasarruf modu bulunsa da bu sistemler genellikle ekran kapatıldıktan 30 dakika gibi uzun bir süre sonra çalışmaya başlar. Eğer telefonunuzun ekranını sıklıkla açıyorsanız bu da işe yaramaz. Doze uygulaması ile dilerseniz ekranı kapatır kapatmaz, ya da belirlediğiniz bir süre sonra devreye girerek uygulamaların internetini keser ve şarj ömrünüzü uzatır.

Duze uygulamasını kullanmak tamamen ücretsizdir ve Google Play’den indirebilirsiniz.

 


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.yirgalab.dzzz


 QR Barkod  
Telefon Pil Ömrü Artırma – Doze Uygulaması 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Android Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları, Önerilen, Popüler
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1661sayfa/6957yorum/28favori) k201208021123 m9809