Telefon için Filtreli ve Resim Düzenlemeli Kamera Uygulaması

Resimleri düzenlemeniz, kolajlar oluşturmanız, fotoğraflarınıza makyaj eklemeniz için ücretsiz bir fotoğraf editörü ve kamera uygulamasıdır. Çeşitli filtreler, efektler, çıkartmalar vb. sunar. Bir profesyonel gibi harika düzenlenmiş fotoğraflar oluşturabilirsiniz ve tamamen ücretsizdir. Artık hangi makyajı ve filtreyi kullanacağınız konusunda düşünmenize gerek yok. Tüm fotoğraf düzenleme araçları internetsiz olarak kullanılabilir, bu nedenle bu uygulamayı kullanmak için ağ bağlantısına ihtiyacınız yoktur. En moda stilleri tek dokunuşla yakalayın. dahil olmak üzere birçok işlevi vardır:

Ton kamera size farklı metin stili fotoğraflar, yalnızca birkaç adımda fotoğrafınızı ilginç hale getirmek için kolayca metin ekleyebileceğiniz süslü metin stilleri sunar.

Birkaç düzenleme adımından sonra, fotoğraflarınızı sosyal medya kanalınızda veya diğer anlık sohbetlerinizde gönderebilir veya paylaşabilirsiniz.

Muhteşem selfie’ler için Gerçek zamanlı güzelleştirmeye sahibiz, sadece basit bir tıklama ile gördüklerinizi elde edeceksiniz.

Çeşitli filtre efektini kullanarak fotoğraflarınızı sıradandan olağanüstüye çekin. Odağı ayarlamak ve harika bir şey yaratmak için fotoğrafın bir alanına dokunmanız yeterlidir.

Telefonunuzun hem arka hem de ön kameralarını destekleyin, Tutam parmak hareketleriyle hızlı kamera yakınlaştırma

Çok hızlı tepki hızına sahip yeni tasarlanmış bir kameradır.

Android (Google Play)