Teknoloji ve Bilim Haberleri Uygulaması

 İNDİR

Türkçe
Uygulama
1 yorum
4091
G: 06/01/2019
Y: 20/02/2014
Puan: 1.3
 
 1 Yorum
Yorum Yaz

Bu program 30 tane siteden veri çekmektedir. Hem de tam içerik olarak.

Teknoloji ve Bilim Haberleri uygulaması artık mobil alandada adını söz ettiriyor. En son yapılan güncellemeler ile sayısız özelliklere kavuşan Android uygulamasının özellikleri:

1. Web UI mantığı ile yapıldı

Web UI ne demektir. User interface, yani kullanıcı ara yüzünün (UI) kısaltmasıdır.Kullanıcı dostu arayüze sahiptir.

2. Kitap okur gibi sayfaları parmaklarınla çevir-geç

Nasıl kitap okurken sayfaları çeviriyorsak bu uygulamada da aynı şekilde bir diğer konuya geçmeniz için tek yapmanız gereken parmağınızı sağdan sola doğru kaydırmaktır. Zahmetsizce ve keyifli bir şekilde haber okumanın keyfini çıkarın.

3. İki Tema Seçeneği; Gündüz beyaz, gece siyah

Çoğumuzun muzdarip olduğu bu konuya bu uygulamanın bir çözümü var. Gündüz Metrobüsde, Marmaray’da, otobüs de ve trende, hatta uçakta (internet olmadan da çalışır) rahatlıkla haberleri okuyabilirsiniz. Gözleriniz asla yorulmaz. Gece yatağınıza girdiğiniz de günün yorgunluğunu üzerinizden atmaya çalıştığınız da kafanızı boşaltmak ve dünyadan haberdar olmak istersiniz. O zaman yapmanız gereken uygulamanın menüsünden temayı değiştir seçeneğine tıklayıp Gece temasına almaktır. Bu sayede gözleriniz asla yorulmaz. Keyifle okuyabilirsiniz.

4. İnternete gerek yok; WİFİ ile ilk önce yüklüyorum, yolda internetsiz okuyorum!

Uygulamanın çalışması için internete gerek yoktur. Menüden ayarlar bölümünden senkrenizasyona tıklayıp eğer Sadece resimler, içerikler için wifi yaparsanız ilk önce wifi’den indirir ve sonra yolda okursunuz.

5. Sınırsız paylaşım, Favori ekleyebilme, Yazıları büyültebilme, Okunmuşları gizleme ve 20 dil

Herhangi bir haberi 30 tane sosyal ağa paylaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken paylaşım butonuna tıklayıp paylaşmaktır. Beğendiğiniz haberi favori ekleyebilir, favori menüsünden takip edebilirsiniz. Yazıların font büyüklüğünü büyültebilir daha rahat okuyabilirsiniz. Ayrıca okunmuş haberleri gizleyebilirsiniz. Bu sayede haberleriniz bir daha önünüze çıkmayacaktır. Telefonunuz ingilizce ise program da ingilizce olur. Fakat içerikler yine de Türkçe olacaktır.

6. Tam içerik, kesik kesik değil, yarım değil. Aynı sitede ki gibi!

İçerikler tam içeriktir. Yarım değildir. Videoları, Linkleri, Resimleri aynı sitedeki gibi görürsünüz. Hatta daha temiz bir şekilde. Arındırılmış sade ve yumuşak bir arayüz ile.

7. Sitedeki gibi kategori kategori ayrılmış içeriğin keyfi bir başka!
Sitede yer alan İnternet, Yazılım, Oyun, Görüntü Teknolojileri, Cep telefonu, Uzay, Teknoloji ve Bilim, Download, Donanım ve Elektronik, Otomobil, Sağlık ve Kurumsal haberleri kategorilenmiş bir şekilde görürsünüz.

8. 15 Dakikada Bir Bildirim Gelir! Haber eklendiğinde Haberleri Toplar; Size Sayı Vererek Bildirir!

Haberleri toplar ve sayısını bildirim merkezinde size x tane teknoloji haberi eklendi diyerek sizleri 15 dakikada bilgilendirir. Haber yoksa bilgilendirmez. Haber varsa bunu görür ve sayısını toplar ve size soylar.

Uygulama Google Play’den kaldırıldığı için dilerseniz sitemizdeki teknoloji haberlerini buraya tıklayarak takip edebilirsiniz


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.teknoloji.haberleri


 QR Barkod  

Bu uygulama yapımcısı tarafından kaldırılmıştır.
Aşağıdan benzer uygulamalara göz atabilirsiniz.

« »

BENZER UYGULAMALAR

  1 Yorum

      Cemal Yenigün  (misafir)
    25.11.2014-12:10

    Teknoloji ve Bilim Haberleri Uygulaması
    ile bilgilendirilmek istiyorum
    selamlarsiz de Yorum Yazın   Android Uygulamalar
Türkçe Android Uygulamaları
Bilgi Uygulamaları
Canlı Veri Uygulamaları
Haber Kaynağı Android Uygulamaları
Medya Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019