Storify ile Popüler Sosyal Medya Haberleri Telefonunuzda!

 İNDİR

Türkçe
Uygulama
1476
Y: 27/05/2017
Puan: 2.1
Kısa Link: q93
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Storify Türkiye’de yeni bir sosyal medya çağını başlatmış bulunmaktadır. Güncel olarak sosyal medyayı yakından takip ederek, kullanmış olduğunuz tüm sosyal ağ platformlarının güncel haberlerini ve yeniliklerini sizlere ulaştıran samimi bir platformdur.

Sosyal medya dünyasında olup bitenleri, anlık olarak takip ederek kullanıcılarına sunan storify tecrübeli ekibi ile, kesintisiz olarak teknoloji dünyasını sizlerin gözleri önüne seriyor.

Teknolojinin hızla büyüyüp ilerlediği bir dünyada, güncel bilgileri olayları, gelişmeleri araştırarak kaliteli ve doğru haber içeriklerini sizlere ulaştırmayı hedeflemektedir.

Hizmet verilen konular, Sosyal medya haberleri, teknoloji haberleri, kariyer gelişim, pazarlama ve iş dünyası ile alakalı güncel gündemi takip ederek sıcak haberleri sizlere sunan samimi sosyal medya platformudur.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


org.storify.storify


 QR Barkod  


Destek olmak için sayfayı beğendiyseniz sol taraftan paylaşabilir veya sağ taraftan beğen butonunu kullanabilirsiniz. Bu sayede size yararlı paylaşımlar yapmaya devam edebiliriz. Desteğiniz için teşekkürler!

Storify ile Popüler Sosyal Medya Haberleri Telefonunuzda! 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın   Android Uygulamalar
Türkçe Android Uygulamaları
Haber Kaynağı Android Uygulamaları
Medya Uygulamaları


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019