Android Basket Oyunu – Stickman Basketball

   İNDİR OYUN 


  Güncelleme:
  19/07/2014
  Okunma:
  4234
  Puan:
  2.5
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  tsu

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Çöp adam oyunlarına bir yenisini ekleyen Djinnworks, mini Stickman Basketball oyunu ile size telefonunuzda basket oynamanıza imkan sağlıyor.

Oyunun içerisinde çeşitli oyun modları, eğitim ve çeşitli ayarlar sunuluyor. Oyun ayarlarından koşmayı otomatik veya manuel yapabiliyor, takımınızı seçebiliyor ve oyun süresini ayarlayabiliyorsunuz.

Oyunu Google Play Store android marketten ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz. Ücretsiz olmasından dolayı oyun içi reklamlar biraz can sıkabiliyor fakat çıkan reklamları kolayca kapatıp oyununuza devam edebiliyorsunuz.

Oyun android tablet veya telefonlarda oynanabiliyor ama büyük ekranlı tablet gibi cihazlarda oyunu oynamak daha keyifli oluyor.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.djinnworks.StickmanBasketball


 QR Barkod  
Android Basket Oyunu – Stickman Basketball 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1663sayfa/6963yorum/31favori) k201208021123 m9809