Springpad – Gelişmiş Not Defteri Uygulaması

 İNDİR

Uygulama
5739
Y: 16/12/2013
Puan: 2.8
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Springpad not defteri uygulaması, gerçek hayatta kalem ve defter ile kaydedebileceğiniz herşeyi, hatta çok daha fazlasını telefonda kaydetmenizi ve okumanızı sağlıyor.

Springpad uygulaması telefonunuzda basit bir not defteri görevi görürken aynı zamanda alışveriş listeleri, resimli sayfalar, tatil planlaması, anı defteri, günlük gibi bir çok amaçla son derece gelişmiş bir şekilde kullanılabiliyor. Üstelik ister tablet, ister telefon, ister bir bilgisayar olsun, kullanıcı hesabınız ile tüm notlarınıza internet bağlantısı ile herhangi bir yerden kolayca erişebiliyor veya yeni bir not kaydedebiliyorsunuz. Ayrıca isterseniz notlarınızı arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Uygulama aynı zamanda kaydettiğiniz notlara göre size çeşitli faydalı öneriler de sunabiliyor. Bir not defterinden çok daha fazlasını sunan Springpad, android not defteri uygulaması, cebinizde taşıdığınız kalem ve kağıttan çok daha fazlasını size telefonunuzdan sunuyor. Springpad android uygulamasını tamamen ücretsiz olarak Google Play’den indirebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


com.springpad


 QR Barkod  
Yorum Yazın   Android Uygulamalar
Alışveriş Uygulamaları
Bilgi Uygulamaları
Sistem Araçları ve Uygulamaları
Sosyal Android Uygulamaları
Widget Uygulamaları
, , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019