Sosyal ve Eğlencelik Bilgi Oyunu – ContestPark

Çeşitli kategorilerden oluşan eğlenceli ve sosyal bilgi oyunu ContestPark ile ister gerçek para kazanın, ister eğlencesine oynayın! Oyun içinde bir çok farklı kategoriler içinden yarışmak istediğinizi seçin, oyun parası veya gerçek para oynama seçeneğinden istediğinizi seçin ve genel kültürünüz ile diğer yarışmacıları geçerek birinci olun. Eğlencesine oynuyorsanız oyun için altınları kazanın, gerçek para ile oynuyorsanız birinci olduğunuzda gerçek para kazanın.

Oyunu gerçek para ile mi yoksa eğlencesine sanal puanlar ile mi oynayacağınızı aynı uygulama içinden seçebiliyorsunuz. Ücretli seçeneği seçerseniz oyundaki hesabınıza bakiye yüklüyorsunuz. Oyun içindeki futbol, müzik, ülkeler gibi yüzlerce kategoriden birini yarışmak için seçiyor ve kazanmak istediğiniz paranın yarısı kadar giriş ücreti ile yarışmaya başlıyorsunuz. Örneğin 2 TL kazanmak için 1 TL ücret ödüyorsunuz. Eğer yarışma sonunda birinci olursanız kazandığınız miktar bakiyenize ekleniyor ve dilerseniz banka hesap numarası girerek bu bakiyeyi çekebiliyorsunuz.

Ücretli oyun yerine eğer eğlencelik amaçlı oynayacaksanız oyuna para yatırmanıza gerek yok. Yukarıdaki işlemlerin aynısını bu sefer oyun içinde günlük görevleri yaparak oyun için altın biriktirerek yapıyorsunuz. Kazandığınızda da tabi ki bu sefer sanal altın kazanmış oluyorsunuz.

ContestPark eğlencelik bilgi yarışması oyunu ile çeşitli kategorilerdeki yarışmalara katılın, bilginizi ölçün, yeni insanlarla yarışarak tanışın eğlenin…


Bu uygulama yapımcısı tarafından kaldırılmıştır.
Aşağıdan benzer uygulamalara göz atabilirsiniz.