Ses Tuşlarının İşlevini Değiştirme – Noyze Volume Panel

Noyze Volume Panel android uygulaması ile telefonunuzun ses açma ve ses kapama tuşlarının fonksiyonunu değiştirebilirsiniz. Üstelik Noyze uygulaması ROOT olmayan telefonlarda da çalışıyor. Sadece Android versiyonunuzun 4.3 ve üzeri olması gerekiyor.

Ses tuşlarına kısa veya uzun bastığınızda farklı bir uygulamanın açılmasını istiyorsanız Noyze uygulaması bunu yapıyor. Örneğin telefonunuzda kamera uygulamasını çok fazla kullanıyorsanız Noyze ile ses açma veya kapama tuşuna Kamera uygulamasını tanıtıyorsunuz. Böylece ses tuşuna ayarınıza göre kısa veya uzun bastığınızda direkt olarak Kamera uygulaması açılıyor. Kamera uygulamasını örnek olarak gösterdik. Diğer istediğiniz herhangi bir uygulamayı ses tuşu ile açılabilir hale getirebilirsiniz. Mesela şarkı dinlerken ses açma tuşu ile bir sonraki şarkıya geçebilir veya ses kısma tuşu ile bir önceki şarkıya dönebilirsiniz.

Ayrıca uygulamanın başka işe yarar özellikleri de mevcut. Mesela ilgili ayarı yaptığınızda ses kısma ve açma işleminden sonra telefonunuzdaki tüm sesli uygulamaların sesi aynı anda kısılıp açılıyor. Yani siz telefonun sesini kıstığınızda Youtube hala çok ses çıkarıyorsa bu uygulama onun da önüne geçiyor. Telefonun sesini tüm uygulamalarla aynı hale getiriyor.

Noyze Volume Panel android ses tuşları değiştirme uygulaması hem ROOTsuz cihazlarda çalışabiliyor hem de tamamen ücretsiz olarak Google Play Store android marketten ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulama hakkında daha detaylı tanıtım için videoyu izleyebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 


Bu uygulama yapımcısı tarafından kaldırılmıştır.
Aşağıdan benzer uygulamalara göz atabilirsiniz.


YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


BENZER UYGULAMALAR

Android Uygulamalarİlginç Android UygulamalarıSistem Araçları ve UygulamalarıVerimlilik ve Gelişim Uygulamaları
,
Yazar: andropedi  Puan: 2.6  Y: 29/09/2014  Güncelleme: 08/05/2015      

ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Forum | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2020