“Sen Bilirsin” KPSS Soru Yarışması

“Sen Bilirsin” KPSS Soru Yarışması

Ramazan Yetgin tarafından hazırlanmış olan “Sen Bilirsin” isimli KPSS soru yarışması Android uygulaması ile eğlenerek KPSS’ye hazırlanın. Boş zamanlarınızda eğer KPSS sınavına çalışmak istiyorsanız alanında yetkin hocalar tarafından oluşturulmuş soru havuzu ile hem yarışabilir, hem de KPSS soruları çözerek sınava hazırlanabilirsiniz.

Düello şeklinde geçen soru yarışmalarında gerçek diğer kişiler ile yarışırsınız. Düello başlatınca yeni diğer kullanıcılar da odaya katılır. Yarışma başlayınca her soru aynı anda odadaki herkese birden sorulur ve 45 saniye süre verilir. Herkes soruları doğru cevaplayarak en son soruya kadar gelen kişiler kasada bulunan sanal altınları paylaşırlar. Sorulara bir kere yanlış cevap verme hakkınız var. İkinci yanlış cevapta o düellodan elenirsiniz ve sorulara cevap veremezsiniz. Fakat soruları görmeye ve yarışmayı izlemeye devam edebilirsiniz.

Düello ve çeşitli günlük testler ile biriktirdiğiniz altınlara göre sıralamada en üste çıkmaya çalışın. Özel turnuvalarda birinci olanlara ise çeşitli hediyeler bile kargolanıyor.

Bu hem eğlenceli hem de öğretici KPSS soru yarışması Android uygulamasını ücretsiz olarak telefonunuza indirebilir ve KPSS sınavına hazırlanmaya hemen başlayabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıBilgi UygulamalarıVerimlilik ve Gelişim Uygulamaları
, , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.0  Y: 28/11/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023