Sayılarla Boyama Oyunu – Chamy

Sayılarla Boyama Oyunu – Chamy

Chamy ile sayılarla boyama yapın. Pixel Art yaratıcılarından özellikle büyükler için yepyeni bir Android uygulaması!

Yetişkinler için olan çeşitli parlak boyama sayfalarından seçin ve onları canlandırmak için sayılarla boyayın! Parlak boyama puzzleları stres atmanıza yardımcı olacak ve kısa sürede modunuzu yükseltecek!

Sayılarla Boyama Oyunu Chamy Özellikleri:

* Çok çeşitli müthiş çizimler: Mandalalar, Hayvanlar, Kuşlar, Çiçekler, Mekânlar, Yiyecekler ve daha pek çok şey;
* Boyaması kolay. Chamy’nin sezgisel tasarımını ve sorunsuz performansını deneyin;
* Bir sürü harika resim. Her gün güncellenen resim koleksiyonunu keşfedin;
* Hızlı paylaşım. Eserlerinizi sosyal ağlardaki arkadaşlarınızla paylaşın veya tek dokunuşla e-postayla gönderin.

Sayıya göre boyayın, Zen’inizi bulun!

Chamy Premium, her özelliği açmanızı, günlük güncellemelere erişmenizi ve reklamları kaldırmanızı sağlayan otomatik yenilebilir, ücretli bir aboneliktir.

3 günlük ücretsiz deneme süresi ile birlikte abonelik ücretleri haftalık 4,99$, aylık 9,99$ ve yıllık 29,99$ veya bu tutarların yerel para biriminizdeki karşılığı kadardır.

Ücretsiz denemenin bitmesi ve abonelik yenileme

Deneme süresi sona erdiğinde Google Play otomatik olarak haftalık abonelik için belirlenen miktarı hesabınızdan tahsil edecek ve daha sonra her abonelik döneminde aynı miktar alınmaya devam edilecektir. Ücretsiz denemeyi dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz – abonelik deneme süresinin sonunda sona erer ve Google Play hesabınızdan bir ücret tahsil etmez.

Abonelik iptali

Aboneliği dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Abonelikleri Play Store uygulamasındaki Uygulamalarım ekranından veya uygulamanın Play Store uygulamasındaki ürün detayları sayfasından görüntüleyebilir ve iptal edebilirsiniz.

Aboneliğinizi bir faturalandırma döngüsü sırasında iptal ederseniz Google Play para iadesi yapmaz, bunun yerine geçerli faturalandırma döngüsü bitene kadar aboneliğinizin keyfini çıkarmanıza izin verir. İptal geçerli faturalandırma dönemi geçtikten sonra gerçekleştirilir.

Uygulamanın kaldırılması

Bir abonelik satın aldıktan sonra uygulamayı kaldırmaya karar verirseniz, Play Store uygulaması size aktif bir aboneliğinizin olduğuna dair bir hatırlatmada bulunacak. Yine de uygulamayı kaldırmaya karar verirseniz, abonelik aktif kalır ve faturalandırma devam eder. Dilediğiniz zaman Play Store uygulamasının Uygulamalarım ekranından ilgili abonelikleri iptal etme işlemine dönebilirsiniz. Kaldırma işlemini iptal etmeyi seçerseniz uygulama ve abonelikler olduğu gibi kalır.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)
iPhone (App Store)  1 Yorum

     
      Bengü  
    29.04.2021-08:02
    B

    Barbie oyunları oynaYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Bulmaca ve Zeka OyunlarıiPhone ve iPad UygulamalarıAndroid Oyunlar
, ,
Yazar: andropedi  Puan: 8.3  Y: 02/02/2019  Güncelleme: 24/04/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023