Samsung Galaxy S8 ve S8 Edge İncelemesigalaxy-s8-inceleme-2 galaxy-s8-inceleme-3

Samsung - Galaxy S8 Teknik Özellikler
Marka-Model:
Samsung - Galaxy S8
İşletim Sistemi:
Android
Ekran:
5.8” Quad HD, Super AMOLED, 571 PPI (68.1 x 148.9)
Ağırlık:
155 gram
Boyutlar:
148.9 x 68.1 x 8 mm
Batarya:
3000 mAh (sabit Li-Ion)
Bellek:
4 GB Ram
İşlemci:
Octa-core (4x2.3 GHz & 4x1.7 GHz) - EMEA
Kamera:
12 MP, f/1.7
Dahili Depolama:
64 GB
MicroSD Takılabiliyor mu?:
Evet


galaxy s8
İşte harika Sonsuz Ekran (galaxy S8)
Galaxy S8 ve S8+’ın devrim niteliğindeki tasarımı içten dışa doğru ilerliyor. Telefonun görünümüyle ilgili her ayrıntıyı, akıllı telefon ekranının sınırlarını ortadan kaldıracak şekilde yeniden tasarladık. Böylece neredeyse çerçevesiz bir şekilde, yalnızca içeriği göreceksiniz. Bu boyuttaki Galaxy akıllı telefonlardaki en büyük ve en sürükleyici ekrandır. Üstelik tek elle kolayca tutulabilir.

Tasarım
Sınırlar ortadan kalkıyor
Sonsuz ekran telefonun sınırlarını kaldıran, tamamen pürüzsüz ve kesintisiz bir yüzey oluşturan harika uçtan uca ekrana sahiptir. Saf, bozulmamış, kesintisiz cam. Telefonun ön kısmını kaplar ve alüminyum çerçeveye sorunsuz bir şekilde entegre olur. Sonuç güzel kavisli, mükemmel simetriye sahip, tek bir görünüm.

Kamera
Her ana uygun olarak tasarlanmış kamera
Galaxy S8 ve S8 + kameralarıyla yaşamı olduğu gibi yakalayın. 12 MP arka kamera ve 8 MP ön kamera o kadar keskin ve hızlıdır ki, gece gündüz bir anı kaçırmazsınız.

Güvenlik
Hataya yer vermeyen güvenlik
Galaxy S8 ve S8+’da iris taraması yaptığınızda, meraklı gözler sorun olmaktan çıkacak. İrisleriniz deseni sadece size özgü olduğu için kopyalanması neredeyse imkânsızdır. Bu, iris taraması sayesinde telefonunuzun kendisi ve içerikleri yalnızca sizin gözleriniz için açılacak demektir. Üstelik hızlı bir şekilde kilidi açmanız gerektiğinde, yüz tanıma özelliği kullanışlı bir seçenektir.
*İris gözünüzün halka şeklindeki renkli kısmıdır.

Performans
Daha hızlı, yağmurda bile
Telefonunuzu kullanmayı aslında hiç bırakmazsınız. İşte bu nedenle Galaxy S8 ve S8+, dünyanın ilk 10 nm işlemcisi ile donatılmıştır. Hızlı ve güçlü işlemci, pil verimliliğini de arttırır. Dahası, depolama alanını genişletme ve IP68 sınıfı performans ile yağmurlu ve tozlu ortamlarda çalışabilme özelliği vardır.

Zeka
Bixby’le Ne İşe Yarar?
Bixby, telefonunuzla etkileşime girme biçiminizi tamamen değiştiriyor. Bu kişisel asistan konuşmaları, metinleri ve dokunuşları anladığı için asla tek tip iletişim moduyla sınırlı kalmazsınız. Ayrıca, telefonunuzu kullanma şeklinizi de tamamen değiştiriyor. Bixby’ye sormanıza bile gerek kalmadan, sadece kamera uygulamanızı açarak ne istediğinizi gösterin. Bu inanılmaz derecede kolay.
*Başlatıldıktan sonra, Bixby öncelikle Kore dilini destekleyecek, daha sonra İngilizce ve Çince dil desteği sunulacaktır. Daha fazla dil desteği planları deneme aşamasındadır. Bixby sesli kontrolleri çok yakında sevdiğiniz bazı yerli uygulamalara entegre edilecek.

Phone+ Nedir?
Sınırları Kaldıran Telefon
Galaxy S8 ve S8+ yalnızca bir akıllı telefondan daha fazlası olmak için tasarlandı. 360 derecede ya da sanal gerçeklikte hayatınızın anlarını yakalama ve izleme yöntemlerinizi değiştirecek şekilde tasarlandı. Hareket halindeyken ödeme yapma ve çalışma yönteminizi değiştirmek için tasarlandı. Galaxy S8 ve S8+ ile dünyanızdaki sınırları kaldırın.

Smart Switch Ne İşe Yarar?
Telefonunuzu değiştirin, anılarınızı kolayca saklayın
Fotoğraflarınızdan ve videolarınızdan kişilere ve müziklere, Smart Switch eski telefonunuzdaki tüm anılarınızı yeni Galaxy S8 ve S8+’a kolayca aktarmanıza olanak tanır. Artık tüm hatıralarınızın sizinle birlikte geldiğinden emin olarak, Galaxy S8 veya S8+’larınızla yeni anılar biriktirmeye odaklanabilirsiniz.

Erişebilirlik
Herkesin kullanabileceği teknoloji
Galaxy S8 ve S8+, herkes için daha erişilebilir olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıntılı düşünülmüş teknik çözümler, herkesin Galaxy S8 ve S8+’ların gelişmiş özelliklerinden tam olarak faydalanmasını kolaylaştırır.

Aksesuarlar
Güç ve tarz
Özenle seçilmiş bu aksesuar koleksiyonu ile Galaxy S8 veya S8+ telefonunuzun gücü hep tam, tarzınız hep yerinde olsun.
*Aksesuarlar ayrı satılır.


Tanıtımı yapılan cihazların teknik özellikleri ve resimleri, gerçekleri ile farklılık gösterebilir. Andropedi, bu cihazların hiçbirisinin resmi üreticisi ve tanıtımcısı değildir. Bilgilerde veya görsellerde gerçeği ile farklılık bulunan yanlışlıklar için iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha detaylı ve kesin bilgi için resmi cihaz üreticisi ile iletişme geçin.

SponsorluYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Popülerİnceleme 3519
Popüler UygulamalarCihaz İncelemeleri
,
Yazar: andropedi  Puan: 1.6  Y: 10/10/2017  Güncelleme: 06/01/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023