Samsung Galaxy Note Edgesamsung-galaxy-note-edge-1 samsung-galaxy-note-edge-2

Samsung - Galaxy Note Edge Teknik Özellikler
Marka-Model:
Samsung - Galaxy Note Edge
İşletim Sistemi:
Android
Ekran:
5,6'' Quad HD + Super AMOLED
Ağırlık:
174 gram
Boyutlar:
151.3 x 82.4 x 8.3 mm
Batarya:
3000 mAh
Bellek:
3GB RAM
İşlemci:
2700 mHz (dört çekirdek)
Kamera:
16MP CMOS
Dahili Depolama:
32 GB
MicroSD Takılabiliyor mu?:
Evet

Note Edge kullanıcılar için bilgiye ulaşma, mobil cihazlarına bağlanma, kişiliklerini ve zevklerini ifade etmekte yeni bir yoldur. Cihazın benzersiz eğimli Kenar ekranı, kapak kapalıyken bile sadece başparmağın tek hareketi ile sık kullanılan uygulamalara, uyarılara ve cihaz işlevselliğine hızlı erişim sağlar. Ayrıca kullanıcılar video izlerken ekran görüşlerini bozmayacak şekilde bildirimler doğrudan Kenar Ekrana alınabilmektedir.

Sizin için önemli bildirimler artık her zaman gözünüzün önünde. Her zaman en az kesinti ile ana içeriğe odaklanabilmeniz için tüm bildirimler Kenar ekrana taşındı.

Keskin renk doygunluğu ve 5,6” Quad HD + Super AMOLED ekranın yüksek kontrastı ile sanki gerçek hayata bakıyormuşsunuz gibi akıcı ve canlı renkler hissedeceksiniz. Yüksek çözünürlük müthiş bir izleme deneyimi sunar. İnternette gezinme ve e-kitap okumak için tamamen optimize edilmiştir.

Kişiselleştirilmiş Tasarım ve Bilgi Akışı: Güne canlı bilgiler ve kendi fotoğraflarınız ile başlayın. Ekranınızı galeri ve diğer görsellerden güzel resimlerle süsleyin. En önem verdiğiniz içeriğe bağlı kalın.

Gelişmiş Kamera ile Parlak ve Net görüntüler: Arka ve Ön kamerayı kullanarak daha parlak ve daha net görüntüler çekin. 3,7 MP F1.9 lensli kamera ve 16 MP Akıllı OIS arka kamera hayatınızın her anında hatta karanlık ortamlarda bile size en iyi fotoğrafları sağlar.

Gelişmiş S Pen: S Pen gelişmiş basınç hassasiyeti sayesinde gelişmiş dijital el yazısı deneyimi sunuyor. Daha keskin detaylarla yazımınızı zenginleştirin.

Serbest Akış ve Doğal Çoklu Görev: Basit hareketlerle tek bir ekranda aynı anda birden fazla uygulama yönetme esnekliği kazandıran çoklu pencere.

Cihazın fiyatı ise yaklaşık 2800-3000 TL civarında…


Tanıtımı yapılan cihazların teknik özellikleri ve resimleri, gerçekleri ile farklılık gösterebilir. Andropedi, bu cihazların hiçbirisinin resmi üreticisi ve tanıtımcısı değildir. Bilgilerde veya görsellerde gerçeği ile farklılık bulunan yanlışlıklar için iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha detaylı ve kesin bilgi için resmi cihaz üreticisi ile iletişme geçin.

SponsorluYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


İnceleme 6145
Cihaz İncelemeleri
Yazar: andropedi  Puan: 1.8  Y: 30/12/2014  Güncelleme: 30/12/2014      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023