Sahte Konum ve GPS için Android Uygulaması

  Fake GPS Location - Hola İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  04/09/2018
  Okunma:
  1034
  Puan:
  10.6
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  mpc

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Sahte Konum ve GPS Android Hola uygulamasıyla siz aslında evinizdeyken arkadaşlarınız sizin Roma’da mükemmel bir tatilde olduğunuzu düşünebilir! Sadece telefonunuzun konumunu değiştirererek arkadaşlarınızı kandırmanın hızlı ve eğlenceli bir yolu.

Sahte konum uygulaması, Facebook, Twitter, Instagram gibi arkadaşlık ve bazı uygulamalardaki konum bilgisini değiştirerek farklı yerlerde görünmenizi sağlar. Küçük bir değişiklikle konum temelli sosyal ağlarda yeni arkadaşlar edinebilir, konum kullanan uygulamaları bu uygulama ile kandırabilirsiniz.

Sahte konum – Hola” uygulaması “Fake GPS location – Hola” GPS konumunuzu değiştirir ve mevcut konumunuzu gizler.

Nasıl kullanılır:

Android Konum Ayarları altında yüksek kesinlikte konum belirleme/mobil konumlar alanını devre dışı bıraktığınızdan ve ‘Sadece GPS’ veya ‘Sadece cihaz’ seçeneğini bıraktığınızdan emin olun.

Haritada istenilen konumu seçin veya belirli bir adresi aramak için arama çubuğunu kullanın ve sonra oynat düğmesine tıklayın. Tebrikler! Konumunuz değiştirildi.

Uygulama bu adımlarla yine çalışmazsa ayarlardan “telefon hakkında” yazan yere girin orada en altta “derleme numarası” yazan yere 5 defa tıklayınca “geliştirici seçenekleri” menüsü çıkacaktır. Oraya basın, oraya girince sahte konum uygulaması yazan yere basıp bu uygulamayı seçin.

Hola sahte GPS konum uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


org.hola.gpslocation


 QR Barkod  
Sahte Konum ve GPS için Android Uygulaması 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Harita - Gps Uygulamaları, Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar
Etiketler: , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1657sayfa/6951yorum/27favori) k201208021123 m9809