Sahte Konum ve GPS için Android Uygulaması

Fake GPS Location - Hola İNDİR

Uygulama
2780
Y: 04/09/2018
Puan: 8.8
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Sahte Konum ve GPS Android Hola uygulamasıyla siz aslında evinizdeyken arkadaşlarınız sizin Roma’da mükemmel bir tatilde olduğunuzu düşünebilir! Sadece telefonunuzun konumunu değiştirererek arkadaşlarınızı kandırmanın hızlı ve eğlenceli bir yolu.

Sahte konum uygulaması, Facebook, Twitter, Instagram gibi arkadaşlık ve bazı uygulamalardaki konum bilgisini değiştirerek farklı yerlerde görünmenizi sağlar. Küçük bir değişiklikle konum temelli sosyal ağlarda yeni arkadaşlar edinebilir, konum kullanan uygulamaları bu uygulama ile kandırabilirsiniz.

Sahte konum – Hola” uygulaması “Fake GPS location – Hola” GPS konumunuzu değiştirir ve mevcut konumunuzu gizler.

Nasıl kullanılır:

Android Konum Ayarları altında yüksek kesinlikte konum belirleme/mobil konumlar alanını devre dışı bıraktığınızdan ve ‘Sadece GPS’ veya ‘Sadece cihaz’ seçeneğini bıraktığınızdan emin olun.

Haritada istenilen konumu seçin veya belirli bir adresi aramak için arama çubuğunu kullanın ve sonra oynat düğmesine tıklayın. Tebrikler! Konumunuz değiştirildi.

Uygulama bu adımlarla yine çalışmazsa ayarlardan “telefon hakkında” yazan yere girin orada en altta “derleme numarası” yazan yere 5 defa tıklayınca “geliştirici seçenekleri” menüsü çıkacaktır. Oraya basın, oraya girince sahte konum uygulaması yazan yere basıp bu uygulamayı seçin.

Hola sahte GPS konum uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


org.hola.gpslocation


 QR Barkod  


« »

BENZER UYGULAMALAR

Yorum Yazın   Android Uygulamalar
Harita - Gps Uygulamaları
Sistem Araçları ve Uygulamaları
,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019