Sahte Konum ve GPS için Android Uygulaması

Sahte Konum ve GPS Android Hola uygulamasıyla siz aslında evinizdeyken arkadaşlarınız sizin Roma’da mükemmel bir tatilde olduğunuzu düşünebilir! Sadece telefonunuzun konumunu değiştirererek arkadaşlarınızı kandırmanın hızlı ve eğlenceli bir yolu.

Sahte konum uygulaması, Facebook, Twitter, Instagram gibi arkadaşlık ve bazı uygulamalardaki konum bilgisini değiştirerek farklı yerlerde görünmenizi sağlar. Küçük bir değişiklikle konum temelli sosyal ağlarda yeni arkadaşlar edinebilir, konum kullanan uygulamaları bu uygulama ile kandırabilirsiniz.

Sahte konum – Hola” uygulaması “Fake GPS location – Hola” GPS konumunuzu değiştirir ve mevcut konumunuzu gizler.

Nasıl kullanılır:

Android Konum Ayarları altında yüksek kesinlikte konum belirleme/mobil konumlar alanını devre dışı bıraktığınızdan ve ‘Sadece GPS’ veya ‘Sadece cihaz’ seçeneğini bıraktığınızdan emin olun.

Haritada istenilen konumu seçin veya belirli bir adresi aramak için arama çubuğunu kullanın ve sonra oynat düğmesine tıklayın. Tebrikler! Konumunuz değiştirildi.

Uygulama bu adımlarla yine çalışmazsa ayarlardan “telefon hakkında” yazan yere girin orada en altta “derleme numarası” yazan yere 5 defa tıklayınca “geliştirici seçenekleri” menüsü çıkacaktır. Oraya basın, oraya girince sahte konum uygulaması yazan yere basıp bu uygulamayı seçin.

Hola sahte GPS konum uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarHarita - Gps UygulamalarıSistem Araçları ve Uygulamaları
,
Yazar: andropedi  Puan: 3.4  Y: 04/09/2018      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023