RotaryView 360 – 3 Boyutlu Fotoğraflar Çekin

     İNDİR UYGULAMA 


  Güncelleme:
  29/01/2015
  Okunma:
  5424
  Puan:
  2.6
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  vm7

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

RotaryView 360 Photographer android uygulaması ile telefonunuzdan üç boyutlu nesne fotoğrafları çekebilirsiniz. Videomuzda anlatıldığı gibi fotoğrafını çekeceğiniz objeyi beyaz fonlu bir yere yerleştirip, fotoğraf makinenizi de bir yere sabitledikten sonra uygulama sizi birkaç fotoğraf çekmek için objeyi çevirmeniz için yönlendiriyor. Daha sonra bu fotoğrafları birleştirerek fotoğrafını çektiğiniz nesneyi 3 boyutlu olarak oluşturuyor. Keyif amaçlı veya online ticaret ile uğraşanların kullanabileceği bu uygulama ile pratik ve hızlı bir şekilde 3 boyutlu fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Uygulama google android market’te ücretsiz olarak indirilebiliyor.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.rotaryview.cupchair


 QR Barkod  
RotaryView 360 – 3 Boyutlu Fotoğraflar Çekin 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Kamera Uygulamaları, Android Medya Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Eğlenceli Android Uygulamaları, Popüler
Etiketler: , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1657sayfa/6951yorum/27favori) k201208021123 m9809