Şövalye Savaşları Oyunu – Rival Knights

Şövalye Savaşları Oyunu – Rival Knights

Bir şövalyenin mızrak dövüşüyle zafere yürümesinin fantastik hikayesini yaşa! Şan ve macera oyunlarında binlerce diğer oyuncuyla rekabet et! Dokunmatik ekranlardaki en sezgisel, en aksiyon dolu ve görsel olarak en etkileyici şövalye dövüşü oyunu! * Hızlı ve bağımlılık yaratan mızrak dövüşünün heyecanını ücretsiz deneyimle * Keskin zamanlama ve nişan alma ile becerilerini geliştir * Kalelerini ve tahtlarını ele geçirmek için 5 ligde acımasız düşmanlarla ve rakip klanlarla savaş * Krallık boyunca maceralara atıl, şampiyon ol ve adını tarihe yazdır! * Hareket yakalayan animasyonlar sayesinde şövalye ve atlar seni ücretsiz bir oyunda hiç olmadığı kadar sürükleyecek * Etkileyici, yaşam benzeri 3B grafikler ve dinamik kamera açıları * Günün değişik saatlerinde ve çeşitli hava koşullarında nefes kesen bir çevrede rekabet et * Gerçek zamanlı ragdoll fiziği ve yavaş çekim efektleriyle rakiplerini uçur * 120 üzeri at, mızrak, zırh, miğfer ve dahasının kilidini aç * Rakiplerine üstünlük kazanmak için onları demircide yükselt * Maceranda zafere ulaşmak için geçici artışları akıllıca kullan * Rakiplerine korku salmak için bayrağını kişiselleştir * Eşzamansız çok oyunculu oyunlarda diğer oyunculara meydan oku * Şan için haftalık çok oyunculu PvP turnuvalarına katıl… * …ve dev ödüller kazan Zafere mi koşacaksın yoksa dövüşte yenik mi düşeceksin? Bunlar senin ve halkın için zor günler. Krallığın borç içinde, kral savaşta şehit düştü, şampiyonluk tahtına henüz kimse oturamadı ve düşman klanlar krallığın sınırlarında toplanmakta. Bu yeni ücretsiz mızrak dövüşü oyununda destansı bir göreve atıl ve şiddetli tek ve çok oyunculu meydan okumalarda savaş. Macera ve aksiyon arayışında kaleden kaleye koş. Arkadaşlarınla beraber şampiyonluk tahtına otur. Mızrak dövüşü efsanesi ol, turnuva sandığını kap ve krallığını rezil Lord Cunnings’in elinden kurtar. Fantastik MMO, kale ve savaş oyunlarını unut. Gerçek bir fantastik macera arıyorsan bu oyun tam sana göre. Tümü nefes kesen fantastik bir orta çağ krallığında geçen devasa çevrimiçi çok oyunculu (MMO) turnuvalar, klanlar, destansı şövalye dövüşleri ücretsiz. Şampiyonluk tahtı için savaş başladı!

***GÜCE VE ÇELİĞE DAİR BİR HİKAYE***
Bir şövalyenin mızrak dövüşüyle zafere yürümesinin fantastik hikayesini yaşa! Şan ve macera oyunlarında binlerce diğer oyuncuyla rekabet et! Dokunmatik ekranlardaki en sezgisel, en aksiyon dolu ve görsel olarak en etkileyici şövalye dövüşü oyunu!

MIZRAĞINI BİR ŞÖVALYE GİBİ SALLA
* Hızlı ve bağımlılık yaratan mızrak dövüşünün heyecanını ücretsiz deneyimle
* Keskin zamanlama ve nişan alma ile becerilerini geliştir
* Kalelerini ve tahtlarını ele geçirmek için 5 ligde acımasız düşmanlarla ve rakip klanlarla savaş
* Krallık boyunca maceralara atıl, şampiyon ol ve adını tarihe yazdır!

LİMİTLERİ ZORLAYAN AKSİYON
* Hareket yakalayan animasyonlar sayesinde şövalye ve atlar seni ücretsiz bir oyunda hiç olmadığı kadar sürükleyecek
* Etkileyici, yaşam benzeri 3B grafikler ve dinamik kamera açıları
* Günün değişik saatlerinde ve çeşitli hava koşullarında nefes kesen bir çevrede rekabet et
* Gerçek zamanlı ragdoll fiziği ve yavaş çekim efektleriyle rakiplerini uçur

ZAFER İÇİN SİLAHLAN
* 120 üzeri at, mızrak, zırh, miğfer ve dahasının kilidini aç
* Rakiplerine üstünlük kazanmak için onları demircide yükselt
* Maceranda zafere ulaşmak için geçici artışları akıllıca kullan
* Rakiplerine korku salmak için bayrağını kişiselleştir

DÜELLOYA DAVET ET!
* Eşzamansız çok oyunculu oyunlarda diğer oyunculara meydan oku
* Şan için haftalık çok oyunculu PvP turnuvalarına katıl…
* …ve dev ödüller kazan

Zafere mi koşacaksın yoksa dövüşte yenik mi düşeceksin?

Bunlar senin ve halkın için zor günler. Krallığın borç içinde, kral savaşta şehit düştü, şampiyonluk tahtına henüz kimse oturamadı ve düşman klanlar krallığın sınırlarında toplanmakta.

Bu yeni ücretsiz mızrak dövüşü oyununda destansı bir göreve atıl ve şiddetli tek ve çok oyunculu meydan okumalarda savaş. Macera ve aksiyon arayışında kaleden kaleye koş.

Arkadaşlarınla beraber şampiyonluk tahtına otur. Mızrak dövüşü efsanesi ol, turnuva sandığını kap ve krallığını rezil Lord Cunnings’in elinden kurtar.

Fantastik MMO, kale ve savaş oyunlarını unut. Gerçek bir fantastik macera arıyorsan bu oyun tam sana göre. Tümü nefes kesen fantastik bir orta çağ krallığında geçen devasa çevrimiçi çok oyunculu (MMO) turnuvalar, klanlar, destansı şövalye dövüşleri ücretsiz. Şampiyonluk tahtı için savaş başladı!


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)
iPhone (App Store)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


iPhone ve iPad UygulamalarıAndroid Oyunlar
, , , , , , , , , , , , , ,
Yazar: zero  Puan: 2.0  Y: 22/07/2014  Güncelleme: 22/01/2015      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023