Resimlerin Üzerine Yazı Yazmak – Textgram

   İNDİR UYGULAMA 


  Güncelleme:
  01/12/2018
  Okunma:
  10152
  Puan:
  6.5
  Favori:
  1
  Kısa Link:
  8ce

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Telefonunuzdaki fotoğraf ve resimlerin üzerine istediğiniz renkte ve türde yazılar yazabilirsiniz. Facebook, Twitter, Instagram veya telefonunuzun fotoğraf makinesi ile çektiğiniz fotoğrafların üzerine Textgram ile kolayca ve reklamsız olarak yazı yazmak mümkün.

Yazı eklemenin dışında çeşitli fotoğraf çerçeveleri, arka planlar ve grafiti türü de ekleyebildiğiniz bu uygulamayı Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilir ve reklamsız olarak fotoğraflar oluşturabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


codeadore.textgram


 QR Barkod  

Bu uygulama yapımcısı tarafından kaldırılmıştır.
Aşağıdan benzer uygulamalara göz atabilirsiniz.Resimlerin Üzerine Yazı Yazmak – Textgram 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Kamera Uygulamaları, Android Medya Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Eğlenceli Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1663sayfa/6963yorum/31favori) k201208021123 m9809