Real Racing 3 Araba Yarışı Oyunu

 İNDİR

Popüler
Oyun
6805
G: 22/01/2015
Y: 16/12/2014
Puan: 4.5
Kısa Link: b58
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Real Racing 3, Electronic Arts tarafından geliştirilen, android ve iphone telefonlarda ve tabletlerde oynanabilen ve ivmeölçer özelliği sayesinde heyecanlı bir oyun deneyimi yaşatan popüler bir araba yarışı oyunudur.

Real Racing 3 bünyesinde yer alan yarış arabaları, gerçek dünyada yer alan yarış arabalarından modellenmiş arabalardır. Bunun yanında araçların olabildiğince gerçek araba sesleri ve sürüş özellikleri oyuna eklenmiş.

Oyunda 100 adet çok detaylı tasarlanmış yarış arabası bulunuyor. Bu aramalarla 12 adet yarış pistinde yarışabiliyorsunuz. Real Racing 3 oyununu 3G ve kablosuz bağlantı (Wi-Fi) aracılığıyla online olarak arkadaşlarla oynamak da mümkün. Real Racing 3 oyununa düzenli olarak gelen güncellemeler ile yeni araçlar ve pistler eklenebiliyor.

Real Racing 3 oyunu yüksek seviyede mobil cihazlarda çalışabiliyor. Tam bir RAM canavarı olan bu oyunu oynamak için hızlı ve tablet gibi büyük ekranlı cihazlara indirmeniz daha uygun olacaktır. Ayrıca oyunu cihazınıza yüklemeden önce yeterli seviyede boş yeriniz olup olmadığını kontrol etmenizde fayda var.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.ea.games.r3_row


 QR Barkod  

 
Real Racing 3 Araba Yarışı Oyunu 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın   Kategoriler: Android Oyunlar, Popüler, iPhone ve iPad Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019