Reactor Oyunu ile Enerji Sektöründe Lider Olun

   İNDİR OYUN 


  Yayın:
  08/02/2017
  Okunma:
  1801
  Site Puanı:
  2.79
  Kısa Link:
  asg

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Başlıkta her ne kadar oyun demiş olsak da Reactor enerji birimlerinizi kurup geliştirerek ve ürettiğiniz enerjiyi satarak eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir enerji sektörü simülasyonu da diyebiliriz.

Reactor Android oyununda kendi reaktörünüzü inşa etmek ve bütün bir ülke için enerji üretmek mi istiyorsunuz? Veya sadece bu enerjiyi satıp kâr etmek amacında mısınız? Reactor, bunu ve daha fazlasını, şimdiye dek oynadığınız en bağımlılık yapıcı oyunda gerçekleştirmenizi sağlıyor!
Oyunun amacı oldukça basit: güç kaynakları inşa ederek olabildiğince ısı ve elektrik üretmek, bunu yaparken de her şeyi kontrol altında tutarak enerjiyi kâra dönüştürmek! Tabi ki ilk önce ucuz yoldan başlamak gerekiyor. Küçük bir rüzgar türbini gelişmenize yardımcı olacaktır!
Sonrasında daha çok türbin, güneş paneli, ofis, jeneratör ve kömür brülörü inşaatlarına odaklanmak doğru bir karar olacaktır. Hazır olduğunuz zaman nükleer, termonükleer veya füzyon reaktörler inşa etmeye başlayabilirsiniz! Yine de bir gözü açık tutmakta fayda var, ısıyı kontrol altına almazsanız her şey çığrından çıkabilir!
Kilidini açabileceğiniz 10’dan fazla haritada gösterişli bir servete sahip olmak için ceplerinizi hep dolu tutmanız gerekiyor. Her şeyi kontrollü geliştirip yavaş yavaş da gelişebilirsiniz, her şeyi riske atarak bir anda zengin de olabilirsiniz!
Reactor, inanılmaz oyuniçi zaman yaşatan, zaman geçirmek için ideal, şaşılacak derecede bağımlılık yapıcı bir oyundur. Öğrenmesi de oynaması kadar kolay… hatta siz oynamıyorken bile para kazanmaya devam edebilirsiniz!
Reactor, tüm gücün sizde olduğu, dolayısıyla sürekli doğru kararlar vermek zorunda olduğunuz bir oyundur. Oldukça eğlenceli oynanışı, ilginç seçimleri ve daha önce karşılaşmadığınız bir oyun mekaniği ile oynamak isteyeceğiniz bir oyun! Strateji, zaman geçirme kalitesi ve eğlencenin kombinasyonu olan Reactor, “cafcaflı” bir servet kazanmanıza yardımcı olacaktır!
Özellikler:
• İnşa etmek için bir sürü bina
• Öğrenmesi kolay, hakim olması zor bir oynanış
• Oyun kapalı iken bile kaynak kazanma şansı
• Kilidi açılabilir bir sürü harita
• Sizi ileri taşımak için bir dolu yükseltme
• Tüm tutarların farkında olmayı gerektiren eğlenceli bir oynanış
• En iyisi olmak için en iyi araştırmalar


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.rsgapps.reactor


 QR Barkod  Reactor Oyunu ile Enerji Sektöründe Lider Olun  3 yıldız
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları, Türkçe Android Uygulamaları
, , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1644sayfa/6919yorum) k201208021123 9809