Pocket Planes – Kendi Havayolu Şirketinizi Yönetin

Pocket Planes oyunu Mobage firmasının bağımlılık yaratan oyunları arasında. Bu strateji oyununda dünya haritası üzerinde başlıca hava alanlarında sahip olduğunuz uçaklarla yolcu taşımacılığı yaparak para kazanıyor, yeni uçaklar alabiliyor, uçakları ve hava alanlarını geliştirebiliyor, dünya çapında çevrimiçi aktivitelere katılabiliyor ve seviye atlayarak sürekli şirketinizi geliştirip daha çok para kazanabiliyorsunuz.

Oyunun herhangi bir bitiş noktası yok. Yani strateji oyunlarını seviyor ve havacılıkla ilgileniyorsanız sürekli şirketinizi büyütebileceğiniz, stratejiler kurarak daha çok para kazanabileceğiniz ve uçak renklerinden pilot kıyafetlerine çeşitli ufak özelleştirmeler yapabileceğiniz keyifli bir oyun. Ayrıca oyunda bir çok ince ayrıntı düşünülmüş olduğundan sürekli çeşitli süprizlerle karşılaşmanız mümkün. Mesela en çok kullandığınınz bir hava alanının bir anda fırtınadan dolayı geçici süre kapanması gibi. Oyunda başarılı olmanız için de bir çok ayrıntılı strateji kurmanız gerekiyor.

Pocket Planes android oyununda kalkışa hazırladığınız ve rotasını çizdiğiniz uçakları uçurduktan sonra oyunun başında beklemenize de gerek yok. Uçağın uçuş süresi mesela 30 dakika sürecekse ister uçağın başında bekleyerek havadan geçen bonuz paraları toplayabilir isterseniz oyunu kapatarak yarım saat sonra açtığınızda iniş yapmış uçağınıza tekrar rota çizebilirsiniz.

Oyun hakkında birkaç teknik not düşmek gerekirse, oyunu oynamak için bir Mobage kullanıcı kaydı oluşturmanız gerekiyor. Oyun çevrimiçi özellikler barındırdığından internet bağlantınız olmadığında oyunu oynayamıyorsunuz. Oyun açıkken telefonunuzun şarjını biraz fazla harcadığından oyunda işlem yapmadığınız sürece oyunun kapalı kalmasında fayda var. Oyun ayarlarından “notifications” uyarılar özelliğini kapatırsanız telefonunuzun üstteki uyarı çubuğuna uçaklarınızın varış haberleri gelmeyecek ve oyun kapalıyken hiçbir şekilde telefonunuzun şarj miktarına etki etmeyecektir.

Oyun hakkında herhangi bir teknik sorun veya strateji sorunu hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan yorum bölümüne yazabilirsiniz. Sorunuz detaylı bir şekilde cevaplanacaktır. Oyun oldukça detaylı tasarlanmış bir strateji oyunu olduğundan, strateji oyunu sevenlerin ve bu oyunu oynayanların sadece bu oyu hakkında açtığı çeşitli siteler mevcut. Detaylı ingilizce teknik bilgi için mesela www.pocketplaneswiki.com sitesine göz atabilirsiniz.

Bu güzel ve keyifli oyunu oynarken eğlenmeniz dileğiyle.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)  3 Yorum

   
    Ogulcan  
  14.10.2013-00:51
  O

  Oyunda yeni ucaklara nasil sahip olabiliriyoruz oyunu yeni oynamaya basladim ama kac gundur ariyorum ve bir cevap bulamadim ilgilenirseniz cok sevinirim

   
    andropedi  
  15.10.2013-00:43
  a

  Oyunda yeni uçakları ya kendi bulduğunuz parçaları birleştirerek ya da direkt yeşil dolar paranızla satın alıyorsunuz. Level atladıkça yeni uçaklar açılıyor. Yeni uçakları yeşil paralarla almanız gerek. Şimdilik bunu hatırlıyorum. Daha sonra detaylı bir şekilde yazacağım tam olarak hangi ekranları takip etmeniz gerektiğini. Siz bu arada biraz menülerde dolaşarak kurcalayın. İyi oyunlar.

   
    utku  
  02.02.2015-13:22
  u

  bence çok güzel bir oyun yapanın eline sağlıkYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Eğlenceli Android UygulamalarıAndroid Oyunlar
, , , , , , , , , , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 2.7  Y: 28/03/2013  Güncelleme: 06/01/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023