Para Harcama Takip Uygulaması – GarantiOne

 İNDİR

Reklamsız
Türkçe
Uygulama
997
G: 04/01/2019
Y: 02/05/2018
Puan: 2.8
Kısa Link: rp1
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

GarantiOne, 18 – 25 yaş arası kullanıcılar için hazırlanan, harcadığın paranın nerelere gittiğini gösteren bir para harcama takip ve bankacılık uygulamasıdır.

– Bu para nereye gidiyor?
– Bana benzeyenler ne harcıyor?
– Onun doğum günü yaklaşıyor, ne almalıyım?
– Harcarken kazandıran banka olur mu?

Sorularının cevabını sen de merak ediyorsan doğru yerdesin!

Ücretsiz Ürün ve Hizmetler
GarantiOne’da para transferlerini ücretsiz gerçekleştirebilirsin. Bu kanaldan başvurduğun Bonus Genç kartına yıllık üyelik ücreti ödemezsin.

Paranı ve Harcamalarını Takip Et
Hesabında ne kadar paran var, ay sonunda ne kadar kalacak, ne kadar kullanılabilir kart limitin var GarantiOne ana sayfandan ulaşabilirsin. Harcamalarını kategori bazlı inceleyebilir, geçmiş aylara ve sana benzer Garantililere göre ne durumda olduğunu görebilirsin.

Kazandıran Kampanyalar
GarantiOne kampanyaları ile birçok sektör ve markada indirimlerden, ödüllerden ve sürpriz kuponlardan yararlanabilirsin.

Hediye Gönder
Hediye Gönder özelliği ile sevdiklerine farklı sektör ve markalardan hediye çeki gönderebilir, hediyene mesaj, fotoğraf veya video ekleyebilirsin.

Hızlı İşlemler
GarantiOne’a giriş yapmadan kampanyalara katılabilir, sana en yakın ATM/şubeyi öğrenebilir, QR ile kartın yanında olmadan da para çekebilirsin.

Tüm bunları gerçekleştirmek için GarantiOne üyesi olmak çok kolay!
Sadece birkaç bilgi girerek deneme sürümünü kullanabilir ve uygulamayı keşfedebilirsin. Dilediğin zaman tam sürüm başvurusu yaparak müşteri olabilirsin. Bunun için şubeye gitmene de gerek yok.Adresinde seni ziyaret etmemizi sağlayarak belge sürecini tamamlayabilirsin. Garanti İnternet /Garanti Cep müşterisi isen mevcut müşteri numaran ve şifrenle hemen giriş yapabilirsin.

GarantiOne para harcama takip ve bankacılık uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirebilir ve aşağıdaki videodan tam olarak ne işe yaradığını izleyebilirsin.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


com.igaranti


 QR Barkod  


Destek olmak için sayfayı beğendiyseniz sol taraftan paylaşabilir veya sağ taraftan beğen butonunu kullanabilirsiniz. Bu sayede size yararlı paylaşımlar yapmaya devam edebiliriz. Desteğiniz için teşekkürler!

Para Harcama Takip Uygulaması – GarantiOne 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın   Android Uygulamalar
Reklamsız Android Uygulamalar
Türkçe Android Uygulamaları
Alışveriş Uygulamaları
Bilgi Uygulamaları
,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019