Open Garden ile Telefondan İnterneti Paylaşın

   İNDİR UYGULAMA 


  Güncelleme:
  29/12/2013
  Okunma:
  4093
  Puan:
  2.3
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  v2x

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Open Garden uygulaması, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve telefonlar arasında internetin paylaşılmasını sağlayan ve root gerektirmeyen bir android uygulamasıdır.

Uygulamayı interneti paylaşacağınız ve interneti alacağınız her iki cihaza da yükledikten sonra bir kaç dokunuş ile telefondaki interneti bilgisayar ile veya bilgisayardaki interneti telefon ile paylaşabilirsiniz.

Aynı zamanda bu uygulama ile internet/modem etki alanını uzatmak için de kullanabilirsiniz. Open Garden uygulaması yüklü telefon, herhangi bir Wi-Fi modemden aldığı interneti ikinci bir cihaza aktarabiliyor (access point teknolojisi).

Eğer Open Garden yüklü birden fazla cihaz varsa(laptop,tablet,telefon gibi) bu cihazlar tüm interneti alıp göndererek ortak bir internet bağlantısı oluşturuyor ve böylece daha stabil ve güçlü bir bağlantı meydana geliyor.

Programı bilgisayarınıza kurmak için bu sayfayı ziyaret edin: https://opengarden.com/

Uygulamayı telefonunuza yüklemek için ise aşağıdaki indirme bağlantısını kullanarak Google Play marketi ziyaret edin.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.opengarden.android.MeshClient


 QR Barkod  
Open Garden ile Telefondan İnterneti Paylaşın 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, İletişim için Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1661sayfa/6957yorum/28favori) k201208021123 m9809