MYT Müzik Uygulaması Nasıl İndirilir? Yasal mı?

Google Play’de her hafta yeni bir kopyasını gördüğümüz popüler MYT Müzik uygulaması yasal mı ve MYT Müzik uygulaması nasıl indirilir?

MYT Müzik Nedir?

Ücretsiz olarak şarkı dinleyebileceğiniz, video ve mp3 indirebileceğiniz bir Android uygulamasıdır. Bu mp3 ve müzik uygulaması içinde şarkıları sanatçılara göre ve şarkı isimlerine göre arayıp bulabilirsiniz. Uygulama içinde aynı zamanda popüler şarkılar listeleri de bulunuyor. Bu listelerden hangi şarkılar en çok dinleniyor görebilirsiniz. Yerli veya yabancı olarak bir çok müzik dosyasını telefonunuza indirmenizi sağlayan bir uygulamadır.

MYT Müzik Uygulaması İndir

MYT Müzik Nasıl İndirilir, Yasal mıdır?

Bu uygulama Google Play’de bulunmaz. Google Play’de MYT adında var olan tüm kopyalar uygulamanın korsan benzeridir. Bazıları çalışır veya bazıları çalışmaz. Fakat çalışanların hepsi elbet telif hakkı sebebiyle Google Play’den silinecektir. Çünkü telefona müzik indirmenizi sağlayan her türlü ücretsiz ve aboneliksiz uygulama aslında yasal değildir. Şarkıcılar ve sanatçılar yaptıkları müziklerden para kazanmak zorundadır ve şarkılarının internet üzerinden ücretsiz olarak indirilmesine çoğu zaman izin vermezler. Bu sebeplerle Google Play’den sürekli silinen MYT Müzik uygulaması ancak telefonunuza apk dosyasını indirilerek kurulabilir. Bu apk dosyasını Google’da MYT Müzik APK şeklinde aratarak bulmanız olası. Fakat bir tane gerçek dosya bulmaya çalışırken en az 10 tane sahte apk dosyası bulacağınız kesin. Bu noktada APK dosyaları güvenli midir? şeklinde paylaştığımız diğer yazıya göz atmak isteyebilirsiniz.

Android (Google Play)


Yorumlar

“MYT Müzik Uygulaması Nasıl İndirilir? Yasal mı?” için 4 yanıt

 1. avatarı
  Anonim

  Telefonunhafına

 2. İslam avatarı
  İslam

  Lütfen play store uygulanışı açınız lütfennn

 3. ilknur arslan avatarı
  ilknur arslan

  Google play ston indir

 4. avatarı
  Anonim

  wasap intir