MYT Müzik Uygulaması Nasıl İndirilir? Yasal mı?

MYT Müzik Uygulaması Nasıl İndirilir? Yasal mı?


Google Play’de her hafta yeni bir kopyasını gördüğümüz popüler MYT Müzik uygulaması yasal mı ve MYT Müzik uygulaması nasıl indirilir?

MYT Müzik Nedir?

Ücretsiz olarak şarkı dinleyebileceğiniz, video ve mp3 indirebileceğiniz bir Android uygulamasıdır. Bu mp3 ve müzik uygulaması içinde şarkıları sanatçılara göre ve şarkı isimlerine göre arayıp bulabilirsiniz. Uygulama içinde aynı zamanda popüler şarkılar listeleri de bulunuyor. Bu listelerden hangi şarkılar en çok dinleniyor görebilirsiniz. Yerli veya yabancı olarak bir çok müzik dosyasını telefonunuza indirmenizi sağlayan bir uygulamadır.

MYT Müzik Uygulaması İndir

MYT Müzik Nasıl İndirilir, Yasal mıdır?

Bu uygulama Google Play’de bulunmaz. Google Play’de MYT adında var olan tüm kopyalar uygulamanın korsan benzeridir. Bazıları çalışır veya bazıları çalışmaz. Fakat çalışanların hepsi elbet telif hakkı sebebiyle Google Play’den silinecektir. Çünkü telefona müzik indirmenizi sağlayan her türlü ücretsiz ve aboneliksiz uygulama aslında yasal değildir. Şarkıcılar ve sanatçılar yaptıkları müziklerden para kazanmak zorundadır ve şarkılarının internet üzerinden ücretsiz olarak indirilmesine çoğu zaman izin vermezler. Bu sebeplerle Google Play’den sürekli silinen MYT Müzik uygulaması ancak telefonunuza apk dosyasını indirilerek kurulabilir. Bu apk dosyasını Google’da MYT Müzik APK şeklinde aratarak bulmanız olası. Fakat bir tane gerçek dosya bulmaya çalışırken en az 10 tane sahte apk dosyası bulacağınız kesin. Bu noktada APK dosyaları güvenli midir? şeklinde paylaştığımız diğer yazıya göz atmak isteyebilirsiniz.


Sponsorlu  4 Yorum

   
    Anonim  
  15.04.2020-23:06

  Telefonunhafına

   
    İslam  
  24.05.2021-15:47
  İ

  Lütfen play store uygulanışı açınız lütfennn

   
    ilknur arslan  
  07.07.2021-16:02
  i

  Google play ston indir

   
    Anonim  
  11.09.2021-13:38

  wasap intirYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


TürkçeUygulamaNasıl Yapılır 4 yorum 11955
Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıNasıl Yapılır? (Android)Medya Uygulamaları
, , ,
Yazar: andropedi  Puan: 9.3  Y: 28/03/2019  Güncelleme: 22/02/2021      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023