MobilDeniz – DenizBank Mobil İnternet Bankacılığı

Bambaşka bir mobil bankacılık deneyimi yaşamanız için size özel tasarlanan MobilDeniz ile DenizBank ürün ve hizmetlerine her yerden kolayca erişebilir, bankacılık işlemlerinizi şubenize gitmeden ve bilgisayarınıza ihtiyacınız olmadan dilediğiniz yerden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Henüz Deniz’in dünyası ile tanışmadıysanız bile; kullanıcı girişi yapmadan, finansal araçlar üzerinden piyasa ekranlarını takip edebilir, hisse senedi fiyatlarına ulaşabilir, güncel döviz kurlarını izleyebilir, DenizBank ürün ve hizmetlerinin fiyat ve oranlarını görebilir, örnek kredi ve mevduat hesaplaması yapabilir, size en yakın DenizBank ATM ve şubelerini listeleyebilir, yol tarifi alabilirsiniz. Üstelik; bu finansal araçları kendi tercihlerinize göre sıralayarak kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca DenizBank’ın sizler için sunmuş olduğu tüm güncel kampanyaları takip edebilirsiniz.

Kullanıcı girişi sonrasında ana menü üzerinden varlıklarınızı izleyebilir, tek parmağınız ile menüler arasında kolayca geçiş yaparak DenizBank hesaplarınızı yönetebilir, para transferi yapabilir, döviz ve yatırım fonu alıp satabilir, kredi ve kredi kartı işlemlerinizi yapabilir, bu ürünler için başvuruda bulunabilirsiniz.

MobilDeniz’i Android telefonunuza hemen ücretsiz olarak indirebilir ve AçıkDeniz İnternet Bankacılığı kullanıcı adı ve e-Parolanızı kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.


Bu uygulama yapımcısı tarafından kaldırılmıştır.
Aşağıdan benzer uygulamalara göz atabilirsiniz.


Yorumlar

“MobilDeniz – DenizBank Mobil İnternet Bankacılığı” için bir yanıt

  1. cengiz doğan avatarı
    cengiz doğan

    mobildeniz uygulamasını sadece bazı telefonlara vermenizin özel bir sebebi varmı mesela blackberry telefon kullanan müşterileriniz olamaz mı olursa onlar ne yapsın bu konuda yardımcı olabilirmisiniz yoksa şekerbank demirbank iş bankaı teb ctibank ing bank vs bankalardan ne eksiği var deniz bankın onların blackberry uygulaması var bankayımı değiştirelim hadi ben değiştirdim türkiyede binlerce bu telefonu kullanan arkadaşdamı değiştirsin basit bir programı siz yapsanız bizlere kolaylık olmaz mı saygılarımla