Metrekare – Satılık ve Kiralık Emlak İlanları

Etrafınızdaki satılık ve kiralık evleri harita üzerinden bulun, aradığınız konuta hemen ulaşın.

Metrekare ücretsiz android uygulamasıyla aradığınız evi bulmak artık çok daha kolay. Emlak ararken mobil olmanın tüm avantajlarını kullanan bu uygulama ile aradığınız satilik ya da kiralik daireleri zaman kaybetmeden bulabilirsiniz. Bilgisayarınızın başında erişemediğiniz birçok özellik sayesinde emlak arama sürecinizi eğlenceli hale getirin. Hem sahibinden ilanlara hem de emlak ofislerine ait ilanlara hemen ulaşın.

Haritada Arayın – Harita üzerinden ev arayın. Satılık ve kiralık emlak ilanlarını haritada konumları işaretlenmiş bir şekilde görün, size uygun sahibinden ya da emlakçılara ait ilanları çok daha kolay seçin.
Etrafınızdaki Emlak Ofisleri – Metrekare’nin yeni “Emlak Ofisi Ara” özelliği ile size en yakın emlak ofislerinin konumunu haritada görüntüleyin.
Aramalarınızı Kaydedin – Yaptığınız aramaları kaydedin, aynı aramayı tekrar yapmak zorunda kalmayın.
Çevrimdışı Favori Listesi – Beğendiğiniz ilanları favori listenize ekleyin. Cihazınız internete bağlı olmadığında da ulaşabileceğiniz bu liste ile beğendiğiniz ilanlara ait temel özellikleri ve telefon numaralarını çevrimdışı durumdayken görüntüleyin.
Pil Dostu GPS – Metrekare, GPS özelliğini kullanan diğer uygulamalara göre cihazınızın pilini çok daha verimli kullanarak etrafınızdaki tüm ilanları görüntülemenizi sağlar.
İlanları Paylaşın – Sahibinden ya da emlakçılara ait beğendiğiniz daireleri isterseniz mail yoluyla isterseniz sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşın.

* Satilik ve kiralik gayrimenkullere ait tüm özelliklere tek bir sayfada inceleyin. Sahibinden ilanlardaki numaraları tek tuşla arama fırsatı yakalayın.
* Bilgisayar başında konut ararken yapabileceğiniz her şey ve daha fazlası, binlerce ev, daire ve işyeri Metrekare’de. Hayalinizdeki daire, aklınızdaki konut, jet hızıyla karşınızda…
* Satılık ya da kiralık ev aradığınız bölgeyi il, ilçe, mahalle olarak (Örnek: Bursa / Orhangazi / Hürriyet Mahallesi) belirtmek zorunda kalmayın, harita üzerinden bölgeyi elinizle seçin.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.metrekare.android.app


 QR Barkod  


« »

BENZER UYGULAMALAR

  1 Yorum

      Ts  (misafir)
    19.08.2015-01:14
    T

    Hayat kisa coksiz de Yorum Yazın   Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıAlışveriş UygulamalarıHarita - Gps Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 3.2  Y: 23/11/2013  Güncelleme: 11/07/2014 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019