Live Earth – Dünya’dan Yeni Çekilen Fotoğraflar Galerisi

 İNDİR

Uygulama
4218
G: 01/12/2018
Y: 21/11/2013
Puan: 1.0
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Live Earth android uygulaması ile Dünya’nın bir çok farklı yerlerinden yeni çekilmiş fotoğrafları görebiliyorsunuz.

Uygulamanın çalışma mantığı şöyle. Live Earth uygulamasını kullanan bir kişi, bulunduğu yerden güzel bir manzara fotoğrafı çekiyor ve Live Earth’e yüklüyor. Siz Live Earth uygulamasını açtığınızda bu son çekilen fotoğrafları, kaç dakika önce çekildiğini, nerede çekildiğini ve fotoğrafı görüyorsunuz. Fotoğrafa artı veya eksi oy vererek sıradaki fotoğrafa geçiyorsunuz. Böylece interaktif ve sosyal bir fotoğraf galerisi oluşmuş oluyor ve Dünya’nın güzel yerlerinden daha önce hiç görmediğiniz en son fotoğrafları görmüş oluyorsunuz. Dilerseniz siz de fotoğraf çekip etiket(hashtag) yazarak(#istanbul gibi) uygulama üzerinden paylaşıyorsunuz ve diğer kullanıcılar aynı şekilde sizin fotoğrafınızı görüyor ve oy veriyor.

Fotoğraflara verilen oylara ve girilen etiketlere göre uygulama içerisinde en çok beğenilenler, ve etiketlere göre gruplandırmalar bulunuyor. Dilerseniz size en yakın yerlerde çekilen veya en çok beğenilen ya da Dünya’nın belirli bir yerinde çekilmiş en son fotoğrafları görebiliyorsunuz. Facebook, Twitter gibi sosyal ağlar üzerinde arkadaşlarınız ile paylaşabiliyorsunuz.

Gezmeyi ve fotoğraf çekmeyi seviyorsanız bu android uygulaması ile güzel manzara fotoğraflarını gezebilir, dilerseniz interaktif fotoğraf galerisine siz de fotoğraf çekip yükleyebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


com.daybreak.android.client


 QR Barkod  

Bu uygulama yapımcısı tarafından kaldırılmıştır.
Aşağıdan benzer uygulamalara göz atabilirsiniz.Yorum Yazın   Android Uygulamalar
Kamera Uygulamaları
Medya Uygulamaları
Sosyal Android Uygulamaları
, , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019