Legend Online Android Oyunu

Düşmanlarınla savaş, onları fethet ve kontrol et! Bu efsanede hasımlarını ez ve krallığında zafere yüksel! En iyi SLG/RPG karışık oyunu!

Ferdi ve grup mağaraların derinlerine in, Şeytan Şehrine hükmet, ferdi arenayı yönet ve Şehir Salon’undan üstünlüğün hükmünü sür!

Legend Online’da savaşan kralların, fantastic hayvanların ve tehlikeli maceraların dünyasına gir!
Eşsiz savaş kuvvetlerini dünyadaki destansı PvE – çevreye karşı savaşlarına ve şaşırtıcı PvP – oyuncuya karşı savaş çarpışmalarına göndermek için kahramanını, askerlerini, silahlarını ve şehrini yükselt ve özelleştir.

Oyun Özellikleri:
– Grup veya ferdi zindanlarda savaşmak için yeteneklerini arttır.
– Leviathan dünya bosslarıyla yapacağın devasav savaşlara katıl! Tek başına git veya bir takımın ihtişamlı zaferlere ulaşmasına öncülük et.
– Üç ana karakter, öğrenilecek yüzlerce yetenek kombinasyonuyla karşılaştırılıyor.
– Sonsuz “gerçek ve canlı rakipler”e karşı savaş açmak içni kahraman ve askerlerden oluşan bir ordu yetiştir.
– Bütün seviyeleri elde etmek için şehrini ve birliğini geliştir! Legend Online, tam bir MMORPG deneyimini ayağınıza getiriyor! Buradan daha fazlasını öğren!

LÜTFEN DİKKAT! Legend Online: Yeni Çağ tamamen bedava, fakat bazı oyun ürünleri gerçek para ile satın alınabilir. Eğer bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen Google Play Store’un ayarlarında satın alma için bir koruma şifresi giriniz. Ayrıca, Hizmet ve Gizlilik Politikası Koşullarımıza göre Legen Online: Yeni Çağ oynayabilmek veya indirebilmek için en az 13 yaşında olmalısınız.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.legend.dragon

Android için:

 QR Barkod  

 

iPhone için:


« »

BENZER UYGULAMALAR

Yorum Yazın   iPhone ve iPad UygulamalarıAndroid Oyunlar
,
Yazar: andropedi  Puan: 2.9  Y: 25/07/2014  Güncelleme: 20/04/2019 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019