Kutular Üzerinde Top Sektirme Oyunu – Splash

   İNDİR OYUN 


  Yayın:
  24/05/2016
  Okunma:
  2570
  Puan:
  3.8
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  z59

 1 Yorum
Yorum Yaz

Uygulama ve oyun geliştiricisi Ketchapp tarafından yine sinirlerinizi bozacak fakat bir o kadar da keyif verecek yeni bir oyun daha yayınlandı. Splash! Oyun her ne kadar basit gibi görünse de bir Ketchapp oyunu olduğunu unutmamanız ve bağımlılık yapacağını belirtmemiz gerekir.

Oyunun amacı, sürekli zıplayan topu kare kutucukların üzerine denk getirerek yere düşürmeden bir sonraki kutucuğa sektirmek ve en yüksek skora ulaşmak. Oyun ilerledikçe kutucukların boyutu küçülüyor ve aynı zamanda oyun hızlanıyor bu sebeple topu yere düşürmeden ilerlemek iyice zorlaşıyor. Oyun içinde karşınıza Ketchapp’ın yuvarlak paralarından çıkıyor ve bu paralardan her 100 tane topladığınızda oyun içi marketten toplamda 102 tane renk seçeneği olan arkaplan ve kutucuk renkleri satın alabilme olanağı sağlıyor.

Ketchapp tarzı olan basit, sade, şık grafikler, arayüz ve sesler bu oyunda da devamlılığını sürdürüyor.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.ketchapp.splash


 QR Barkod  
Kutular Üzerinde Top Sektirme Oyunu – Splash 
Benzer Uygulamalar:

  1 Yorum

      ccccccccccccccccccccccccccaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnn  (misafir)
    20.06.2016-08:07
    c

    Daha oyuna nasıl gireceğimi bilmiyorum. Söylermisinis?siz de Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
Etiketler: , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1661sayfa/6957yorum/28favori) k201208021123 m9809