Golf Oyunu – King of the Course Golf

   İNDİR OYUN 


  Güncelleme:
  31/07/2014
  Okunma:
  2628
  Puan:
  1.6
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  y1c

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Mobil platformlarda başarılı golf oyunlarına imza atan EA Games’in son yapımı King of Course adlı mücadele tabanlı yeni bir golf simülasyonu oldu.

King of Course skor listesinde arkadaşlarınız ile mücadele edeceğiniz tempolu turnuvalara sahne oluyor. Karakterinizi yeteneklerle donatırken, tekniğinizi geliştirmek için güçlendirmeler edinmeniz gerekiyor.

EA oyununda yeni bir vuruş tekniği geliştirmiş. Vuruşlara şekil verirken ve sürükleme yaparak vuruş yaparken, sistem daha iyi bir simülasyon gerçekleştiriyor.

300’den fazla mücadelenin yer aldığı oyunda PGA TOUR oyunundan en iyi sahaların yanında TPC Sawgrass, St. Andrews, Banff Springs, TPC Scottsdale ve Pinehurst No. 2 gibi büyük sahalar da bulunuyor. Oyun ücretsizken oyun içi satın alma ögeleri mevcut.

King of the Course Golf, golf oyunlarını severler için güzel full mod golf oyunudur.

Stres atmak için güzel bir oyundur boş vakitlerinde oynamak isteyenlere.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.ea.game.pgatourgolf15_row


 QR Barkod  
Golf Oyunu – King of the Course Golf 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1661sayfa/6957yorum/28favori) k201208021123 m9809