Kilit Ekranı Bildirimleri – Echo

Echo Notification Lockscreen Android uygulaması ile telefonunuzun kilit ekranını sade bir tasarıma dönüştürerek kilit ekranında bildirimler alabilirsiniz. Bu bildirimleri özelleştirebilir, hangilerinin ekranınızı açacağını, sizi uyaracağını veya önemsiz olduğunu belirleyebilirsiniz. Uygulama bazında bildirimlerin kilit ekranında nasıl gözükeceğine karar verebilirsiniz. Google Play’den ücretsiz olarak indirebileceğiniz Kilit Ekranı Bildirimleri – Echo uygulamasının diğer özellikleri ve açıklaması şu şekilde:

Echo en küçük, en hızlı ve en basit kilit ekranıdır. Google tarafından en iyi uygulamalardan biri olarak lanse edilen Echo Lockscreen 235 ülkedeki kullanıcılar tarafından sevilmektedir. Kilit ekranınıza Android L tarzı bildirimleri getirmek için Echo’yu indirin, böylelikle önemli mesajları telefonunuzu açmadan görebilirsiniz.

Hızlı ve temiz bir kilitleyici olan Echo Lockscreen’in önemli özellikleri:
* Minimal tasarım – Temiz kilit ekranı tasarımı. Şarjınıza etkisi yok.
* Otomatik önceliklendirme – Önemli uyarı tercihlerinizi öğrenir ve öncelikli bildirimler için ekranı uyandırır.
* Otomatik gruplama – Instagram uyarıları sosyal grubunda, Flipboard uyarıları ise media grubunda gösterilir. Benzer uyarılar aynı grupta gösterilir, böylece bir kerede hepsini halledebilirsiniz.
* Erteleme – hazır olduğunuzda tekrar bakmak için bildirimleri erteleyin: Yarın, eve döndüğünüzde, ya da istediğiniz zaman.
* Güvenli ve özelleştirilebilir – Echo’nun desen kilidi ile telefonunuzu koruyun. Kilit ekranı tasarımınızı duvar kağıtları ile kişiselleştirin.
* Anında uyarılar ve bildirimler – arkadaşınızdan gelen önemli bir mesajı veya bildirimi hiçbir zaman kaçırmayın. Sadece bir tıklamayla bildirimlere yanıt verin.

İnsanlar Echo’yu seviyor:
* TechCrunch: Google Play Store’da kilit ekranının yerini alan bolca uygulama mevcut, ama sadece birkaç tanesi Echo’nun zerafet ve kullanışlılığını yakalayabiliyor.
* LifeHacker: Bildirimler bitmek bilmiyor mu? Echo bunları, bildirimlerin gruplandırılması ve göreceğiniz uyarıların önceliklendirilmesiyle daha yönetilebilir hale getiriyor.
* DroidLife: Echo sadece tabletlerde harika görünen bir kaç kilit ekranından biri değil, aynı zamanda bildirimlari iş, sosyal olarak gruplayan ve öncelik sırasına koyan tek uygulama.
5/5 “Bu şimdiye kadar indirip de kullanmaya devam ettiğim tek kilit ekranı!”
5/5 “İşte bundan bahsediyorum!! Bu kilit ekranını muhteşem yaptığınız için teşekkürler!”

Echo kilitleyiciyi, kurmak çok kolay. Bu, NiLs kilit ekranı veya DashClock kilit ekranı gibi bir widget değil. Go Locker veya Locker Master’daki gibi başlatıcı ayarlarınızı değiştirmenize gerek yok. Echo hiçbir özel kurulum gerektirmez ve telefonunuza Android L tarzı bildirimleri getirir.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 


Bu uygulama yapımcısı tarafından kaldırılmıştır.
Aşağıdan benzer uygulamalara göz atabilirsiniz.


YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarSistem Araçları ve UygulamalarıWidget Uygulamaları
Yazar: andropedi  Puan: 1.1  Y: 13/09/2017  Güncelleme: 23/04/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023