Kedi Savaşı Meow IO – Cat Fighter

Arenadaki en büyük olmak için kedi savaşı yapın ve diğerlerini haritanın dışına atmayı başarın. Arenada online olarak 12 oyuncu olacak. Amacınız savaş başladığı anda diğerlerini ittirerek haritanın dışına atmaya çalışın. Haritanın dışına çıkardığınız her kedi ile daha da büyüyün ve güçlenin. Haritada son kalan sen olduğunuzda kazanan da sen olacaksın.

Oyun içinde bir joystik dokunmatiği, bir de güç dokunmatiği var. Güç butonu dolduğunda hareket ederken güç butonunu da kullanın ve daha güçlü ittirin. Oyunu oynarken ve diğerlerini haritanın dışına itmeye çalışırken dikkatli olun. Hassas kontrol yapmazsanız diğer oyuncuları dışarı atmaya çalışırken kendiniz de haritanın dışına çıkarak elenebilirsiniz.

Bu online kedi savaşını oynarken hem eğlenip hem de güzel vakit geçirebilirsiniz. Kedi savaşı oyunu Meow io’yu Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Daha önce yayınladığımız Android savaş oyunlarına göz atmak için buraya tıklayın.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)  3 Yorum

   
    elanur  
  15.01.2019-18:02
  e

  meov.io oyunu çok güzel. bilgisayara yüklemek istiyorum

   
    andropedi  
  15.01.2019-22:59
  a

  Şu anda bilgisayarda oynanacak herhangi bir site yok maalesef. Sadece Android telefonda oyunu yükleyerek oynayabilirsiniz.

   
    İsimsiz  
  23.04.2021-22:37
  İ

  Oyun oynanmıyorYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Eğlenceli Android UygulamalarıAndroid Oyunlar
Yazar: andropedi  Puan: 4.3  Y: 22/10/2018      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023