Kedi Savaşı Meow IO – Cat Fighter

Arenadaki en büyük olmak için kedi savaşı yapın ve diğerlerini haritanın dışına atmayı başarın. Arenada online olarak 12 oyuncu olacak. Amacınız savaş başladığı anda diğerlerini ittirerek haritanın dışına atmaya çalışın. Haritanın dışına çıkardığınız her kedi ile daha da büyüyün ve güçlenin. Haritada son kalan sen olduğunuzda kazanan da sen olacaksın.

Oyun içinde bir joystik dokunmatiği, bir de güç dokunmatiği var. Güç butonu dolduğunda hareket ederken güç butonunu da kullanın ve daha güçlü ittirin. Oyunu oynarken ve diğerlerini haritanın dışına itmeye çalışırken dikkatli olun. Hassas kontrol yapmazsanız diğer oyuncuları dışarı atmaya çalışırken kendiniz de haritanın dışına çıkarak elenebilirsiniz.

Bu online kedi savaşını oynarken hem eğlenip hem de güzel vakit geçirebilirsiniz. Kedi savaşı oyunu Meow io’yu Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Daha önce yayınladığımız Android savaş oyunlarına göz atmak için buraya tıklayın.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.genify.meow.io


 QR Barkod  


« »

BENZER UYGULAMALAR

  2 Yorum

    elanur  (misafir)
  15.01.2019-18:02
  e

  meov.io oyunu çok güzel. bilgisayara yüklemek istiyorum

    andropedi  (üye)
  15.01.2019-22:59
  andropedi
  Yorum: 1317
  Üyelik: 02.08.2012

  Şu anda bilgisayarda oynanacak herhangi bir site yok maalesef. Sadece Android telefonda oyunu yükleyerek oynayabilirsiniz.siz de Yorum Yazın   Eğlenceli Android UygulamalarıAndroid Oyunlar
Yazar: andropedi  Puan: 13.0  Y: 22/10/2018 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019