Kedi Savaşı Meow IO – Cat Fighter

  Meow.io - Cat Fighter İNDİR OYUN 


  Yayın:
  22/10/2018
  Okunma:
  351
  Site Puanı:
  13.78
  Kısa Link:
  h3f

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Arenadaki en büyük olmak için kedi savaşı yapın ve diğerlerini haritanın dışına atmayı başarın. Arenada online olarak 12 oyuncu olacak. Amacınız savaş başladığı anda diğerlerini ittirerek haritanın dışına atmaya çalışın. Haritanın dışına çıkardığınız her kedi ile daha da büyüyün ve güçlenin. Haritada son kalan sen olduğunuzda kazanan da sen olacaksın.

Oyun içinde bir joystik dokunmatiği, bir de güç dokunmatiği var. Güç butonu dolduğunda hareket ederken güç butonunu da kullanın ve daha güçlü ittirin. Oyunu oynarken ve diğerlerini haritanın dışına itmeye çalışırken dikkatli olun. Hassas kontrol yapmazsanız diğer oyuncuları dışarı atmaya çalışırken kendiniz de haritanın dışına çıkarak elenebilirsiniz.

Bu online kedi savaşını oynarken hem eğlenip hem de güzel vakit geçirebilirsiniz. Kedi savaşı oyunu Meow io’yu Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Daha önce yayınladığımız Android savaş oyunlarına göz atmak için buraya tıklayın.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.genify.meow.io


 QR Barkod  Kedi Savaşı Meow IO – Cat Fighter  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları, Eğlenceli Android Uygulamaları
, , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1644sayfa/6919yorum) k201208021123 9809