Kamerayla Matematik Hesabı Yapan Uygulama

  Calculator Pro İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  15/11/2018
  Okunma:
  496
  Puan:
  15.6
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  uyv

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Telefonunuzda kamerayla matematik sorularını çözmek için tek ihtiyacınız olan kameranızı açmak ve sorunun fotoğrafını çekmek.

Calculator Pro uygulaması basit ve bilimsel hesap makinesini içeren; bundan dolayı her türlü matematik problemini sadece fotoğraf çekerek çözebilen bir uygulamadır.

Bu kamerayla matematik problemi çözen uygulama hem basit, hem de karışık denklemleri ve hesapları çözebilir. Ayrıca alt alta olan birden fazla denklemi de bir kerede hesaplayabilir. Yaptığınız hesaplamaları hafızasına kaydeder ve daha sonrasında yaptığınız çözümleri geriye dönük olarak görebilirsiniz. Kullanımı kolaydır ve basit bir şekilde sadece fotoğraf çekerek hesaplamalar yapabilirsiniz. Matematik ev ödevleri ve çeşitli problemler için kullanılabilir.

Calculator Pro ile tek yapmanız gereken matematik probleminin/denkleminin fotoğrafını çekmek ve uygulamaya hesaplatmak. Uygulama fotoğrafta yer alan denklemleri ve problemleri otomatik olarak tanır ve arka planda hesaplayarak size sonuçları gösterir. Kamerayla matematik hesaplamaları yapmak için bu uygulamayı Google Play’den ücretsiz oalrak indirebilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


calculator.scientific.math


 QR Barkod  
Kamerayla Matematik Hesabı Yapan Uygulama 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Bilgi Uygulamaları, Android Kamera Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, İlginç Android Uygulamaları
Etiketler: , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1662sayfa/6962yorum/28favori) k201208021123 m9809