Kamerayla Matematik Hesabı Yapan Uygulama

Calculator Pro İNDİR

Uygulama
859
G: 14/04/2019
Y: 15/11/2018
Puan: 5.3
Kısa Link: uyv
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Telefonunuzda kamerayla matematik sorularını çözmek için tek ihtiyacınız olan kameranızı açmak ve sorunun fotoğrafını çekmek.

Calculator Pro uygulaması basit ve bilimsel hesap makinesini içeren; bundan dolayı her türlü matematik problemini sadece fotoğraf çekerek çözebilen bir uygulamadır.

Bu kamerayla matematik problemi çözen uygulama hem basit, hem de karışık denklemleri ve hesapları çözebilir. Ayrıca alt alta olan birden fazla denklemi de bir kerede hesaplayabilir. Yaptığınız hesaplamaları hafızasına kaydeder ve daha sonrasında yaptığınız çözümleri geriye dönük olarak görebilirsiniz. Kullanımı kolaydır ve basit bir şekilde sadece fotoğraf çekerek hesaplamalar yapabilirsiniz. Matematik ev ödevleri ve çeşitli problemler için kullanılabilir.

Calculator Pro ile tek yapmanız gereken matematik probleminin/denkleminin fotoğrafını çekmek ve uygulamaya hesaplatmak. Uygulama fotoğrafta yer alan denklemleri ve problemleri otomatik olarak tanır ve arka planda hesaplayarak size sonuçları gösterir. Kamerayla matematik hesaplamaları yapmak için bu uygulamayı Google Play’den ücretsiz oalrak indirebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


calculator.scientific.math


 QR Barkod  


Destek olmak için sayfayı beğendiyseniz sol taraftan paylaşabilir veya sağ taraftan beğen butonunu kullanabilirsiniz. Bu sayede size yararlı paylaşımlar yapmaya devam edebiliriz. Desteğiniz için teşekkürler!

Kamerayla Matematik Hesabı Yapan Uygulama 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın   Android Uygulamalar
Bilgi Uygulamaları
İlginç Android Uygulamaları
Kamera Uygulamaları
, , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019