Kamera Filtre Uygulaması – BestMe Selfie Kamera

   İNDİR UYGULAMA 


  Güncelleme:
  24/05/2016
  Okunma:
  2251
  Puan:
  3.4
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  8e3

 1 Yorum
Yorum Yaz

BestMe Selfie Kamera uygulaması ile 100’den fazla gerçek zamanlı kamera filtresine ücretsiz sahip olabilirsiniz. Selfie çekimleri için kullanabileceğiniz uygulama, içinde pek çok özellik de barındırıyor. Filtrelerin gerçek zamanlı olması ise fotoğrafı çekmeden önce sonucun nasıl olacağını görmenize olanak sağlıyor.

Filtre ve efektlerin yanı sıra kolaj imkanına da sahip olan uygulama sayesinde istediğiniz fotoğraflarınıza kırpma yapmadan onları kare hale getirme özelliğini de barındıran BestMe Selfie Kamera, farklı uygulamalar ile yapabileceğiniz işlemleri tek uygulamada kullanabilmenizi sağlıyor.

Fotoğraf çekimlerinizi gerçekleştirdikten sonra sosyal ağ hesaplarınızdan paylaşabilmeniz için uygulama içinde buton bulunuyor olması da sizlere kolaylık sağlıyor.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.rcplatform.selfiecamera


 QR Barkod  
Kamera Filtre Uygulaması – BestMe Selfie Kamera 
Benzer Uygulamalar:

  1 Yorum

      ÖZLEM  (misafir)
    23.05.2016-14:28
    Ö

    keşke oyunlar veya vb.şeyler gösterildigi gibi acilsasiz de Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar
Etiketler: , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1661sayfa/6957yorum/28favori) k201208021123 m9809