Kalemi Kaldırmadan Resim Çizme Oyunu

  One Line - Curve Drawing İNDİR OYUN 


  Yayın:
  26/11/2018
  Okunma:
  360
  Puan:
  17.3
  Favori:
  2
  Kısa Link:
  ou0

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Bir şekli veya resmi kalemi kaldırmadan çizmeye çalıştığınız oyunu daha önce duymuş veya oynamışsınızdır. İşte One Line – Curve Drawing Android uygulaması da tam bu oyunu telefonunuzda veya tabletinizde oynamanız için tasarlanmış. Eski zamanlarda özellikle ev resmini tek bir kalemde çizmeye çalıştığınız da olmuş olabilir. Bu ve bunun gibi bir çok şekli hızlıca ve kalemi kaldırmadan resim çizme gereken bu oyunda şu an için 300’den fazla farklı resim bulunuyor ve bu sayı her güncellemede artıyor.

Kalemi kaldırmadan resim çizmenizi isteyen bu oyunda farklı şekiller için önceden size bazı noktalar yerleştirilmiş. Siz bu noktalardan geçerek kalemi kaldırmadan resmi tamamlamaya çalışıyorsunuz. Geçemediğiniz bölümleri yeniden başlatabilir veya ipucu butonu ile ipuçlarınızı kullanabilirsiniz. Bu resim çizme ve bulmaca oyununda hem eğlenceli vakit geçirebilir, hem de zihninizi açık tutabilirsiniz.

One Line – Curve Drawing resim bulmacası oyununu Google Play’den ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz sitemizde daha önce yayınladığımız  Android Bulmaca Oyunlarına da buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.bitmango.go.onelinecurvedrawing


 QR Barkod  
Kalemi Kaldırmadan Resim Çizme Oyunu 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
Etiketler: , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1662sayfa/6962yorum/28favori) k201208021123 m9809