Kalemi Kaldırmadan Resim Çizme Oyunu

One Line - Curve Drawing İNDİR

Oyun
916
Y: 26/11/2018
Puan: 4.4
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Bir şekli veya resmi kalemi kaldırmadan çizmeye çalıştığınız oyunu daha önce duymuş veya oynamışsınızdır. İşte One Line – Curve Drawing Android uygulaması da tam bu oyunu telefonunuzda veya tabletinizde oynamanız için tasarlanmış. Eski zamanlarda özellikle ev resmini tek bir kalemde çizmeye çalıştığınız da olmuş olabilir. Bu ve bunun gibi bir çok şekli hızlıca ve kalemi kaldırmadan resim çizme gereken bu oyunda şu an için 300’den fazla farklı resim bulunuyor ve bu sayı her güncellemede artıyor.

Kalemi kaldırmadan resim çizmenizi isteyen bu oyunda farklı şekiller için önceden size bazı noktalar yerleştirilmiş. Siz bu noktalardan geçerek kalemi kaldırmadan resmi tamamlamaya çalışıyorsunuz. Geçemediğiniz bölümleri yeniden başlatabilir veya ipucu butonu ile ipuçlarınızı kullanabilirsiniz. Bu resim çizme ve bulmaca oyununda hem eğlenceli vakit geçirebilir, hem de zihninizi açık tutabilirsiniz.

One Line – Curve Drawing resim bulmacası oyununu Google Play’den ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz sitemizde daha önce yayınladığımız  Android Bulmaca Oyunlarına da buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


com.bitmango.go.onelinecurvedrawing


 QR Barkod  
Yorum Yazın   Android Oyunlar
, , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019