İngilizce Öğreniyorum Android Uygulaması

 İNDİR

Türkçe
Uygulama
1 yorum
3137
G: 04/02/2019
Y: 12/01/2015
Puan: 1.4
Kısa Link: 6mm
 
 1 Yorum
Yorum Yaz

İngilizce Öğreniyorum uygulaması içerisinde 6000 adet kelime ve 6000 adet cümle barındırmaktadır. Genişletilmiş şekilde gündelik hayatınızda kullanabileceğiniz tüm cümleleri görüntüleyebilirsiniz. Genişletilmiş şekilde 6000 adete yakın kelimelerde her gün bir tane ezberleyerek İngilizce kelime dağarcığınızı genişletebilirsiniz.

İsterseniz ingilizce kelimeleri sesli olarak dinleyerek nasıl söylendiğinide öğrenebilirsiniz. Doğru – Yanlış bölümünde karşınıza çıkacak olan kelimelerin doğru veya yanlış çevrilmiş olduğunu tahmin ederek eğlenceli bir oyun haline getirebilirsiniz. Uygulama içerisinde test bölümünü kullanarak sınava girebilirsiniz. ( Sınav Kısmına daha fazla test eklenecektir. )

Online çeviri kısmını kullanarak internetinizin olduğu yerde online olarak hızlıca çeviri yapabilirsiniz. Uygulama size Ingilizce Öğreniyorum uygulamasına her girdiğinizde ve sabahleyin size rastgele bir cümle gönderir ve bunu gün içerisinde kullanmanızı ister.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.sdersimcelik.ingtemelcumleler


 QR Barkod  

Bu uygulama yapımcısı tarafından kaldırılmıştır.
Aşağıdan benzer uygulamalara göz atabilirsiniz.


İngilizce Öğreniyorum Android Uygulaması 
Benzer Uygulamalar:

  1 Yorum

      Savaş Dersim Çelik  (misafir)
    13.01.2015-22:59
    S

    Güzel bir uygulama.siz de Yorum Yazın   Kategoriler: Android Uygulamalar, Türkçe Android Uygulamaları, Bilgi Uygulamaları, Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019