HTC One S Modeline Android 4.2.2 Güncellemesi Gelmeyecek


HTC’nin geçtiğimiz yıl piyasaya One X ile beraber sürdüğü One S modeline, HTC Fransa’nın verdiği bilgiye göre Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi gelmeyecek.

Android 4.0 sürümü ile tanıtılan HTC One S, daha sonra Android 4.1.1 Jelly Bean ve Sense 4+ güncellemesini almıştı. Bu güncellemeden sonra güç tasarruf moduna kavuşan model, daha uzun pil ömrü ve daha yüksek performans gösteriyordu. Fakat güncelleme sonrası kullanıcıların bazı stabilite sorunları da yaşadığı gelen bilgiler arasında.

HTC’nin geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü One ailesi ilk olarak üç üyeden oluşuyordu. One X, One S ve One V modellerine güncelleme konusunda pek cömert davranmayan HTC, One S için de kötü haberi verdi.

Esasında donanım olarak oldukça yeterli olan One S, Adreno 225 GPU’su ve 28nm’lik çift çekirdekli Krait işlemcisiyle beraber pek çok açıdan One X’ten daha iyi bir grafik gücü sunuyor. Fakat bu One S’in Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesini alması için yeterli bir sebep olarak görülmüyor olsa gerek.,

HTC Fransa’nın sayfasında yayınlanan bildiriye göre HTC, One S için Android 4.2.2 Jelly Bean ve Sense 5.0 güncellemesi vermeyecek. One SV, Desire X gibi piyasada satışta olan orta segment modeller için de bu güncellemelerin gelip gelmeyeceği tam bir muamma.

En son çıkardığı telefonlardan sadece One X, One XL, One X+ ve Butterfly’a Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi verecek olan firma, diğer modelleri Android 4.1.1 sürümünde bırakacak gibi gözüküyor.

kaynak: shiftdelete

 

htc_one_s_guncelleme   

Sponsorlu


« »

BENZER SAYFALAR

Yorum Yazın   Haber 7242
Android ve Teknoloji Haberleri
,
Yazar: andropedi  Puan: 3.2  Y: 03/07/2013  Güncelleme: 04/10/2013 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019