HTC One Max Teknik Özelliklerhtc-one-max

HTC - One Max Teknik Özellikler
Marka-Model:
HTC - One Max
İşletim Sistemi:
Android
Ekran:
5,9 inç, Full HD 1080p
Ağırlık:
217 g
Boyutlar:
164,5 x 82,5 x 10,29 mm
Batarya:
3300 mAh
Bellek:
2 GB
İşlemci:
1,7 GHz dört çekirdekli
Kamera:
2,0 µm ultra piksel
Dahili Depolama:
16 GB / 32 GB
MicroSD Takılabiliyor mu?:
Evet


En büyük boyuttaki görüntüleme araçları. İkili çekim modu kişisel hareketleri resim içinde resim olarak çerçeveler ve HTC Çiziktir özelliği de içinizdeki sanatçıyı açığa çıkarır.

En derin bas tonları. Çift ön stereo hoparlör ve dahili amplifikatörler etkileyici bir ses için daha derin bas tonları oluşturur.

En yüksek kolaylık düzeyi. Parmak İzi Tarama özelliği, telefonunuzun kilidini açar ve basit bir parmak kaydırmasıyla favori uygulamaları başlatır.

Fotoğraflarınıza sadece bakmakla yetinmeyin. Onları sınırlamayın. İkili çekim modu, fotoğrafçının hareketlerini resim içinde resim olarak bir ayna görünümünde görüntüler. HTC Çiziktir işlevi, resimlerinizin üstünde çizim yapmanıza olanak sağlar; Fotoğraf Düzenleyici özelliği ile de GIF oluşturabilirsiniz. İnanılmaz anlarınızı çoğaltın ve her gününüzü unutulmaz kılın.

Sesi, dışarı doğru değil, kendinize doğru yükselterek daha da güçlendirin. Filmlerinizin, videolarınızın ve müziğinizin keyfini dahili amplifikatörlerle desteklenen çift ön stereo hoparlörden elde edilen yüksek ses düzeyiyle çıkarın. Telefonunuza doğru eğilip kalmayın; HTC BoomSound™ ile içeriğinizi sahneye koyun.

Kullanıcılar, telefonlarının kilidini günde ortalama olarak 20 defadan fazla açmaktadır. HTC One max, yan tarafında bulunan bir parmak izi tarayıcısı ile hem bu açma zahmetini ortadan kaldırır hem de basit bir parmak kaydırma hareketiyle favori uygulamalarınızı başlatır. En fazla üç parmağa kadar tanımlayabilirsiniz. Karmaşık parolaları unutun artık, HTC One max ile bir parmak kaydırma uzaktasınız.

Gelişmiş HTC BlinkFeed™, istediğiniz sosyal ağlara giriş yaptığınızda, en çok ilginizi çeken en yeni haberlerle ilgili önerilerde bulunur*. HTC One max, daha fazla kişiselleştirilmiş güncelleme için geniş bir global kaynak yelpazesinden bir HTC BlinkFeed özelleştirmenize olanak tanır.
*Belirli sosyal ağ sitelerini destekler. Ayrıntılar için hizmet sağlayıcınızla iletişim kurun.

Güçlü Qualcomm® Snapdragon™ işlemcili HTC One max; ışık hızında uygulamalar, indirmeler ve web’de gezinti için performansı hızlandırır. Hızlandırılmış grafik işlemci hızı, oyun deneyimini sorunsuz ve hızlı olacak biçimde tasarlanmıştır. Bu, pil şarj etme hızını da %40 arttıracak şekilde düzenlenmiştir. Verimli Qualcomm Snapdragon işlemcisiyle HTC One max; daha hızlı tepki verir, daha iyi bir oyun deneyimi sunar ve daha uzun süre dayanır.


Tanıtımı yapılan cihazların teknik özellikleri ve resimleri, gerçekleri ile farklılık gösterebilir. Andropedi, bu cihazların hiçbirisinin resmi üreticisi ve tanıtımcısı değildir. Bilgilerde veya görsellerde gerçeği ile farklılık bulunan yanlışlıklar için iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha detaylı ve kesin bilgi için resmi cihaz üreticisi ile iletişme geçin.

SponsorluYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


İnceleme 5150
Cihaz İncelemeleri
Yazar: andropedi  Puan: 1.4  Y: 24/10/2013  Güncelleme: 17/11/2013      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023