Hızlı Not – Not Yazma ve Kaydetme Uygulaması

Hızlı not, günlük yapacağınız işlerinizi veya anlık notlarınızı kolay ve hızlı bir şekilde kaydetmenizi ve sonradan basit kullanımı sayesinde görüntülemenizi sağlayan bir not defteri uygulamasıdır. Notlarınıza resim, saat, tarih, konum bilgisi ekleyerek zengin içerikli notlar hazırlayabilirsiniz. Hızlı not Türkçe destekli ses tanıma sistemiyle birlikte, konuşmanızı yazıya çevirerek daha hızlı ve pratik not alma imkanına sahip olmanızı sağlar. Tutmuş olduğunuz notları arkadaşlarınızla da bir çok şekilde paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda notlarınızı şifreleyerek koruma altına da alabilirsiniz.

-Konuşarak not alabilme
Not almanız gerektiğinde yazabilecek durumda değilseniz sesli not alma özelliğimiz size yardımcı olacaktır. Türkçe destekli ses tanıma sistemimiz ağzınızdan çıkan tüm kelimeleri düzgün bir şekilde yazıya dönüştürecektir. Mikrofon ikonuna bastıktan sonra sadece konuşmanız not almanız için yeterlidir.

-Görüntülü not alabilme
Notunuza görüntü mü eklemek istiyorsunuz? Ozaman kamera ikonumuza tıklayarak anlık görüntüyü notunuza saniyeler içerisinde ekleyebilirsiniz. Bu sayede aldığınız notları daha rahat hatırlar ve önemli detayları kaçırmazsınız. Hızlı not otomatik olarak çektiğiniz görüntüyü notunuza ekleyecektir.

-Notunuza konum ekleme
Hızlı not oluşturacağınız notlara konum ekleme imkanını sağlıyor. İsterseniz o anki konumunuz isterseniz de bir başka adresi kolaylıkla notunuza ekleyebilirsiniz.

-Notunuza tarih ekleme
Tarih butonuyla beraber artık gelecek günlerdeki notlarınızı daha kolay ve doğru bir biçimde tarih ekleyerek alabilirsiniz. Tarih ekleme butonunu kullanmazsanız not aldığınız tarih otomatik olarak kaydedilecektir.

-Notunuza saat ekleme
Hızlı not, notunuza saat ekleme imkanını sağlıyor. Saat butonu sayesinde notunuza kolaylıkla yapacağınız işin saatini ekleyebilirsiniz.

-Notunuzu Paylaşın
Hızlı Not ile kaydettiğiniz notlarınızı Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar üzerinden paylaşabilir, sms ve mail ile arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)  5 Yorum

   
    seval  
  17.02.2015-12:36
  s

  Özgecan a çok yazık lütfen Özgecan için dua okurmusunuz

   
    öyküsu bengi  
  07.06.2015-18:53
  ö

  sabahleyin sabah kalkar kalkmaz hemen 3 bardak su tüketmen lazım acıktın mı ? evet kalk ekmeksiz ama asla ekmeği ağzına sürrmeden bir tane salatalığı doğra daire şekilerde birde birtane domatesi doğra ama bunları yıka yıkamazsan içindeki ilaç dahada kilo yapar bunları yedikten sonra 4 bardak suda tüketicenn :) :) öğlen acıktınmı ketılda su kaynat 1 bardaklık bardağın içine çeyrek şekilde limon ve maydonoz kat bardağa sonra suyu kat iç karıştır ama şekersiz sıra gelddii akşama akşam hiç bir ama hiç bir şekilde ağzına yemek,ekmek,tatlı.ürünleri,hiçbir şekilde yiyecek sürme yani akşam hiç birşey yemiceksin tatlım su içiceksin bol bol birde sabah aç karnına 1 bardak suyu ısıt ketılda fistan tüpde bir bardağa çeyrek limon maydonoz birazcık suyuda kat karıştır şekersiz iç bunu açkarnına zaten çok kolay şeyler bunu 3 ayda hergün aralıksız yap zayıflarsın oneee oruçluk geliyor neyapcaz demeyin çare üretin arkadaşlar zayıflamak istiyorsunuz ama buna mecbursunuz oruc tutun ama orucu açmaya geldiğinide sıra domates 1 dilim doğrayın 1de salatalık birde bol bol bol su için yemekten sonra 8,7 bardak su için sonra gene limon maydonoz yapın ama asla ama asla şeker,kola,cips,tüketmeyin canınınız çokmu tatlı çekti şey yapın meyve yiyin karpuz elma kavun fistan yiyin şey de yapabilirsiniz activa yoğur yiyin oda sizin tatlı ihtiyacanızı karşılar bunları denediksen sonra iştahınız kapanacaktır ve zayıfladınız sonradan daha az yyersiniz mesela ekmeği bıraktınız vuff yoğurtda tüketebilirsiniz hadi iyi diyetler herkese bunları yapın 3ayda 20 yada 30 kilo verirsiniz iyi diyetler :) :)

   
    Anonim  
  27.01.2018-14:27

  bende yapıyorum diyet 30 kontrorüm var sonra ben zayıfladım ben bol bol su içiyorum
  sabahda domates salatalık beynir zeytin yiyorum öğlen köfte yiyebiliriz bide şey yiyorum tavuk et aşlaşmış sabah yumurta yiyorum

   
    ece  
  14.04.2018-17:19
  e

  ben asla indirmem

   
    Anonim  
  13.11.2022-14:19

  merhaba sevgili okur, öncelikle altını çizerek belirtmek istiyorum: Ben 21.yüzyıldaki TYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıBilgi UygulamalarıMini Android UygulamalarıWidget Uygulamaları
, , , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 5.9  Y: 03/02/2013  Güncelleme: 20/11/2017      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023