Hesap Makinesi Oyunu – Calculator: The Game

   İNDİR OYUN 


  Yayın:
  25/03/2018
  Okunma:
  978
  Site Puanı:
  4.19
  Kısa Link:
  gwi

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Android telefon ve tabletler için geliştirilmiş bu hesap makinesi oyunu görünüş olarak bir hesap makinesini andırsa da aslında o bir matematik işlem oyunu. Bildiğiniz hesap makinesi ile telefonunuzda veya tabletinizde veriler sayıya ulaşmak için sayıları ve dört işlemi kullanıyorsunuz.

Oyunda her bölüm için bir hedef sayı, hareket sayısı ve seviye bulunuyor. Seviyeleri ilerledikçe kolay işlemlerden zora doğru gidiyorsunuz. Aslında televizyonda eskiden var olan bir kelime bir işlem oyunundaki işlem hesabının mantığıyla aynı düşünce ile tasarlanmış bir android oyunu.

Oyun tasarımında hesap makinesin ekranı olarak yapay bir LCD kullanılmış. Bu şekilde uzun hesaplar yaparken ekranda işlemin tamamını görebiliyorsunuz. Hesap makinesinin butonları ise kolay basılabilecek şekilde büyük ve şık olarak tasarlanmış. Oyundaki bölümlerde takıldığınız zaman kullanabileceğiniz bir yardım butonu da mevcut. Bu buton size ipuçları veriyor.

Hesap makinesi oyunu olan Calculator: The Game uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Tabi oyunun ücretsiz olması içinde reklamlar ve ekstra satın almalar sunması anlamına geliyor. Oyun içinde takıldığınız bölümlerde yardım almak için bu sayfadaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Eğer telefonunuz veya tabletiniz için bir hesap makinesi oyunu değil de gerçek bir hesap makinesi uygulaması arıyorsanız daha önce sitemizde paylaştığımız popüler hesap makinesi uygulamalarına buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.sm.calculateme


 QR Barkod  Hesap Makinesi Oyunu – Calculator: The Game  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları, İlginç Android Uygulamaları
, , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1643sayfa/6916yorum) k201208021123 9809