Android için Hesap Makinesi Oyunu

Android telefon ve tabletler için geliştirilmiş bu hesap makinesi oyunu görünüş olarak bir hesap makinesini andırsa da aslında o bir matematik işlem oyunu. Bildiğiniz hesap makinesi ile telefonunuzda veya tabletinizde veriler sayıya ulaşmak için sayıları ve dört işlemi kullanıyorsunuz.

Oyunda her bölüm için bir hedef sayı, hareket sayısı ve seviye bulunuyor. Seviyeleri ilerledikçe kolay işlemlerden zora doğru gidiyorsunuz. Aslında televizyonda eskiden var olan bir kelime bir işlem oyunundaki işlem hesabının mantığıyla aynı düşünce ile tasarlanmış bir android oyunu.

Oyun tasarımında hesap makinesin ekranı olarak yapay bir LCD kullanılmış. Bu şekilde uzun hesaplar yaparken ekranda işlemin tamamını görebiliyorsunuz. Hesap makinesinin butonları ise kolay basılabilecek şekilde büyük ve şık olarak tasarlanmış. Oyundaki bölümlerde takıldığınız zaman kullanabileceğiniz bir yardım butonu da mevcut. Bu buton size ipuçları veriyor.

Hesap makinesi oyunu olan Calculator: The Game uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Tabi oyunun ücretsiz olması içinde reklamlar ve ekstra satın almalar sunması anlamına geliyor. Oyun içinde takıldığınız bölümlerde yardım almak için bu sayfadaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Eğer telefonunuz veya tabletiniz için bir hesap makinesi oyunu değil de gerçek bir hesap makinesi uygulaması arıyorsanız daha önce sitemizde paylaştığımız popüler hesap makinesi uygulamalarına buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


BENZER UYGULAMALAR

Bulmaca ve Zeka OyunlarıAndroid Oyunlar
Yazar: andropedi  Puan: 3.1  Y: 25/03/2018  Güncelleme: 07/08/2019      

ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Forum | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2020