HD Dizi İzle – Telefonunuzdan Dizi İzleyin

   İNDİR UYGULAMA 


  Güncelleme:
  23/11/2014
  Okunma:
  5043
  Puan:
  1.1
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  p9y

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

HD Dizi Izle programı toplamda 400’den fazla yerli ve yabancı diziyi Android’e getiriyor.

Yerli ve yabanci birçok diziye erişme sansınız var. Yabancı diziler altyazılı bir şekilde önünüze geliyor. Özellikle popüler türk dizileri yayınlanma saatinden hemen sonra bu programda yerini alıyor.

Hem android tabletler (Honeycomb) hem de android telefonlar için özel olarak geliştirildi.

Çeşitli online dizi sitelerinden anında diziler çekilmekte ve önünüze getirilmekte. Dizilerin hepsi HD kalitesinde olmakla beraber yanlarında 720p alternatiflerini de bulabilirsiniz.

Dizileri izleyebilmek için bir video oynatıcıya ihtiyacınız olacak. Android’in içinde gelen oynatıcı çoğu zaman yetersiz kalıyor. Bu yüzden MX Video Player indirmenizi tavsiye ederiz.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.tasomaniac.hdizizle


 QR Barkod  

Bu uygulama yapımcısı tarafından kaldırılmıştır.
Aşağıdan benzer uygulamalara göz atabilirsiniz.HD Dizi İzle – Telefonunuzdan Dizi İzleyin 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Medya Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Eğlenceli Android Uygulamaları, Türkçe Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1661sayfa/6959yorum/28favori) k201208021123 m9809