Hashnote – Twitter Tarzı Not Defteri Uygulaması

   İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  29/03/2014
  Okunma:
  3930
  Puan:
  2.3
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  ogz

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Hashnote, not alma uygulamaları arasında farklı tarzı ile öne çıkan sade ve kullanışlı bir android not defteri uygulamasıdır.

Aldığınız notları gruplandırma işlemini not içerisinde herhangi bir kelimenin başına # (hashtag) koyarak yapabilmenizi sağlar.

Örnekleyecek olursak:

#marketten ekmek al

#marketten su al

Recep İvedik #izle

Matematik #ödev yap

gibi notlar aldığınızda, hashtag kullandığınız kelimeler artık birer gruplandırma ölçütü oluyor ve bunlar listeleniyor. Böylece #marketten etiketini açtığınızda marketten kelimesi ile aldığınız notlar gösteriliyor.

Uygulamanın ayrıca telefonunuzun masaüstüne yerleştirebileceğiniz bir widget listesi de bulunuyor.

Aldığınız notları silmek için notu sola doğru kaydırmanız yeterli. Uygulamayı ilk yüklediğinizde örnek olarak yazılmış notlar geliyor. Onları silip kendi notlarınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Yaratıcı ve kullanışlı olan bu uygulama tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.ryanharter.hashnote


 QR Barkod  
Hashnote – Twitter Tarzı Not Defteri Uygulaması 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Alışveriş Uygulamaları, Android Bilgi Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Haber Kaynağı Android Uygulamaları, İletişim için Android Uygulamaları, Mini Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1663sayfa/6962yorum/30favori) k201208021123 m9809