Güzelleşelim – Makyaj, Saç ve Cilt Teknikleri Uygulaması

   İNDİR UYGULAMA 


  Güncelleme:
  07/08/2014
  Okunma:
  3505
  Site Puanı:
  2.24
  Kısa Link:
  xyk

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Güzelleşelim android uygulaması ile her kadının kendi içerisindeki güzelliği keşfetmesi artık mümkün hale geliyor. Guzelleselim, çeşitli kategorilerde ücretsiz ve herhangi bir sınırlama olmadan sunduğu yüzlerce video sayesinde hemen güzelleşmeye başlayabilir, kendinizi çok daha iyi hissetmek için ilk adımları atabilirsiniz.

Uygulamamızın sahip olduğu kategorilerin her kadının ilgisini çekecek. Zira özenle hazırlanan içeriklerin birebir olarak nasıl uygulandığını görebilir, malzemeler konusunda fikir edinebilir, videolarla eş zamanlı olarak güzellik tavsiyelerini adım adım uygulayabilirsiniz.

Güzelleşelim uygulamasından bazı özellikler:

* Makyaj (İyi ve pratik makyaj nasıl yapılır? Makyaj yapma teknikleri nelerdir?)
* Saç (En güzel saç modelleri. Saç bakımı teknikleri. Saç bakımı en iyi nasıl yapılır?)
* Tırnak (Tırnak bakımı. Tırnak bakımı en iyi nasıl yapılır? Pratik oje sürme taktikleri.)
* Cilt (Cilt bakımı. Cilt bakımı nasıl yapılır? En iyi cilt bakım teknikleri.)
* Kendin Yap
* G-Özel

Her kadının bambaşka bir güzelliği olduğu, ancak bunun her zaman başarılı bir şekilde ortaya konulamadığını düşünülüyor. Fakat doğru uygulamalarla hiç zorlanmadan güzelliğinizi en etkin şekilde yansıtabilir, böylece gerçek potansiyelinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Güzel olmak bir tercihtir ve Güzelleşelim Android uygulaması bu tercihi değerlendirmek isteyen kullanıcılara hizmet etmek için hazır. Eğer siz de güzelliğinize değer veriyorsanız uygulamayı bir an önce yüklemeyi unutmayın.

Güzelleşelim android uygulamasını ücretsiz olarak marketten indirebilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.cnt.guzelleselim


 QR Barkod  Güzelleşelim – Makyaj, Saç ve Cilt Teknikleri Uygulaması  3 yıldız
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Android Bilgi Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Android Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları, Eğlenceli Android Uygulamaları, Haber Kaynağı Android Uygulamaları, Türkçe Android Uygulamaları
, , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1643sayfa/6916yorum) k201208021123 9809