Geyik Çiftliği – Sosyal Radyo Android Uygulaması

Uygulamanın orijinal açıklamasıdır:

– Geyik Çiftliği nedir?
Geyik Çiftliği; tam bağımsız ve full + full rahatsız bi’ muhabbet platformudur.
Sansürsüzdür, sınırsızdır. Ama kimseye hakaret edilmez çünkü edepsiz değildir.
Görüntülü ve canlı yayınlanır; kulak memenizi emer, göz kapağınızı diller.
Sosyal radyodur; ister tweet atarsın ister Skype’le yayına bağlanırsın.
Türkçe-Geyikçe sözlüğü, kendi blogu ve eski yayınları içeren podcast’leri mevcuttur.
Yayında konuşulan her şey şeffaftır, saydamdır, açıktır. CAM açılır, CAPS verilir.
Geyik Çiftliği’nde adam geçer top geçmez, çünkü çiftçiler adam seçmez.

– Çiftlikte ne var?
Radyo Geyik Çiftliği ve Radyo Borazan var!

– Çiftlikte kimler var?
Ayça Şen, Sadi Celil Cengiz, Emre Şan, Can Yücel Metin, Fatih Özkan, Dağhan Ayer, Celine&TamTam var.
– Nereden çıktı?
Geyikciftligi.com, Emre Şan’ın internet mecrasının suyunu sonuna kadar sıkarcasına yararlanıp stres atmak, rahatlamak için gayret ettiği bir girişimdir. Yakın dostları, kafa dengi arkadaşları ile birlikte iyi vakit geçirmek amacı ile açtığı bir sosyal radyo platformudur. Gün geçtikçe izleyici/dinleyici sayısının artması ile birlikte Hafta içi her akşam CanYücel Metin ile birlikte internet radyosu kavramının dişetlerini kanatan yegane “Radyo Geyik Çiftliği – Sosyal radyo” kavramını oluşturmuştur. Geyik çiftliği, hafta içi her akşam canlı yayın yapacak kadar seri geyik katilidir, katli muziptir.

– Nasıl oluyor?
Şöleolyo; Geyik Çiftliği – internet radyosu, bir grup geyikşinaz personelin imkan ve mevcudiyetleri doğrultusunda bir araya gelip sohbet etmeleri fikri üzerine kuruldu. Canlı yayın ile sohbete dahil edilen konuklar olacağı gibi, çeşitli sosyal mecraların da yardımı ile etkileşimli olarak programa dahil olma şansı da var. Canlı yayın sırasında parçalanan geyiğin ömrünü kısaltacak her müdaheleye izin veriyoruz, skype geliyorsunuz biz sizi kapıdan aldırıyoruz.

– Radyo kime hitap edeyazıyor?
Program sırasında kullanılan dil 18+ yetişkinlere uygun dil olarak literatüre geçse de bu tamamen sansürsüz yayının doğası gereği her zaman bizim kontrolümüzde değildir. Program sunucularının her biri şahsına münhasır geyik katilleridir. Programlar sırasında meydana gelebilecek argo-küfür v.b. uygunsuz konuşmalar, internet radyosunun doğası gereği büyük bir zevkle sansürsüz yayınlanacaktır. Bu sebeple kullanılan üslup tamamen sunucunun kendi insiyatifine bırakılmıştır, şahsiye almayın, üstünüze alınmayın, size demiyoruz.

– Yayına nasıl bağlananılıyor?
ADIM 1 : Skype yükle // Radyo Geyik Çiftliği muhabbetine katılım, http://www.skype.com/intl/tr/get-skype/ adresinden ücretsiz indirebileceğiniz sesli-görüntülü görüşme programı vesilesi ile mümkün olur.
ADIM 2 : Listene ekle // SKYPE yazılımını yükledikten sonra kişi ekle bölümünde kullanıcı adı/adresi ara kısmına geyikciftligi.com yazın. Bazı programların skype adresleri farklıdır. Web sitesinden öğrenip, ekleyip, Radyo Geyik Çiftliği logosunu sonuçlarda gördüğünüzde doğru yoldasınız demektir. üzerine çift tıklayarak ekleme talebi gönderin
ADIM 3 : Yayına katıl // Geyik Çiftliği kullanıcısı listenize eklendiğine göre ”sesli arama” düğmesine basarak yayına bağlanabilirsiniz. (İnternet üzerinden yapılan bu arama ücretsizdir fakat terkar yayını dinlemediğinizden ve o an canlı yayın yapıldığından emin olun!) Dikkat etmeniz gereken 2 önemli husus var: Aradığınız sırada radyonun sesi kısılmış olmalı. Bir de kullandığınız kulaklık-mikrofonun çalışır halde olduğunu önceden test edin ki yayında alo alo alo diye uzayıp giden kekelemelere mahal vermeyelim.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 


Bu uygulama yapımcısı tarafından kaldırılmıştır.
Aşağıdan benzer uygulamalara göz atabilirsiniz.


YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıCanlı Veri UygulamalarıEğlenceli Android Uygulamalarıİletişim için Android UygulamalarıMedya UygulamalarıSosyal Android Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 0.8  Y: 07/08/2013  Güncelleme: 07/04/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023