Gazette – Haber Takip Uygulaması

 İNDİR

Türkçe
Uygulama
2720
G: 02/12/2018
Y: 21/04/2015
Puan: 0.9
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Gazette uygulaması mobil cihazlarda haber okumayı kolaylaştırmayı hedefliyor. Haberlerin içeriğini sade bir şekilde sunan uygulama onlarca popüler Türkçe gazete ve haber sitelerinden kategorilendirilmiş şekilde içerik topluyor.

Gazette uygulaması ile takip ettiğiniz gazetelerin ve sık sık ziyaret ettiğiniz haber sitelerinin içeriklerine tek uygulamadan ulaşabilirsiniz.

Uygulama sizlere takip etmek istediğiniz gazete ve haber sitelerinin anlık manşetlerini tek bir ekran okumanızı sağlıyor. Haber sitelerinde olduğu gibi manşetlerin içeriğini görüntülemek için başka sayfada açmanıza gerek kalmıyor. Uygulama aynı ekranda manşet resmi ve içeriği dinamik şekilde sunuyor ve içerik rahatça okunabiliyor. Ayrıca liste görünümünde detaylı içerikler mevcut bu kısımda haberler kategorilere ayrılmış şekilde bulunuyor. Eğer sadece siyaset ile ilgili haberleri okumak istiyorsanız sadece o bölümün altına kaydırmanız yeterli oluyor.

Sevdiğiniz bir çok gazete ve haber sitesini takip etmek zor olabilir ve kısıtlı hafızası olan mobil cihazlarımızı bir sürü uygulamayla doldurmayı kim ister. Gazette tek bir uygulamada gündemi yakalayıp sevdiğiniz haberleri okumanıza yardımcı oluyor.

Gazette bir çok uygulamada olduğu gibi sizi reklamlarla rahatsız etmiyor. Çok kısıtlı ve tasarımın içerisine adapte edilmiş reklamlarla sizlere harika bir haber okuma keyfi sunuyor.

Kaynaklar:
Genel: Akşam, Cumhuriyet, Habertürk, Hürriyet, Milliyet, Posta, Radikal, Sabah, soL, Sözcü, Star, Takvim, Taraf, Türkiye, Vatan, Yeni Akit, Zaman,Yeni Şafak
Spor: AMK, Fotomaç, LigTV, Maçkolik, NTVSpor, Sporx,Fanatik
Teknoloji: Chip Online, Donanım Haber, indircom, PCnet, ShiftDelete, Teknoloji Oku, Webrazzi, Webtekno

Nasıl Kullanılır?

Gazette’yi ilk açtığınızda sizlerden kaynak seçmenizi ister. 3 farklı aşama gerektiren kurulum ekranı genel,spor ve teknoloji’den oluşur..

Seçtiğiniz kaynakları dilediğiniz zaman sol menü’den ‘Kaynakları Düzenle’ seçeneğinden tekrar düzenleyebilirsiniz.

Gazette iki farklı içerik kısmı bulundurur : ‘Manşetler’ ve ‘Listeler’

Manşetler bölümü uygulamanın ana sayfasıdır ve takip ettiğiniz kaynakların logosuna tıklayarak o gazeteler veya haber sitelerinin anlık manşetlerine ulaşabilirsiniz.

Listeler bölümü ise haber kaynaklarından alınan haberleri eğer uygunsa kategorilendirerek sizlere listeler şeklinde aralarında rahatlıkla ve hızlıca geçiş yapabileceğiniz bir arayüzden oluşur.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.gazette.app


 QR Barkod  

Bu uygulama yapımcısı tarafından kaldırılmıştır.
Aşağıdan benzer uygulamalara göz atabilirsiniz.

« »

BENZER UYGULAMALAR

Yorum Yazın   Android Uygulamalar
Türkçe Android Uygulamaları
Bilgi Uygulamaları
Canlı Veri Uygulamaları
Haber Kaynağı Android Uygulamaları
,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019