Gameloft’tan Ücretsiz Örümcek Adam Oyunu – Spider Man

 İNDİR

Oyun
3 yorum
8082
G: 13/09/2014
Y: 13/09/2014
Puan: 7.0
Kısa Link: bnv
 
 3 yorum
Yorum Yaz

Marvel çizgi romanlarından fırlamış hissi yaratan aksiyon dolu, atari tarzı bir macera oyununu android telefonunuzda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Örümcek alemindeki tüm kahramanları bu müthiş tehlikeye karşı birleştir! Kendilerinin bitmeyen versiyonlarını New York’ta toplamak için boyutsal bir geçit açan yeni Belalı Altılı ile savaşacak Örümcek Adam ordusu işe al! Belalı Altılı, her birini yok ederek boyuttan boyuta geçiyor. Şimdi de bizimki direniyor.

İlk ücretsiz örümcek adam oyunu:
* İlk atari tarzı ağ koşucusu İnanılmaz Örümcek Adam ile heyecanı yakala! New York’ta 5’ten fazla ortamda sallan, koş ve savaş!
* Eşsiz savaş ve koşular içeren oyun akışıyla sonsuz bir koşu oyununun ötesine geç! Boyutsal süper kötülerle savaş, sallan, duvara tırman ve hava dalışı yap!
* Öykü modunda, her sayıda 5 patronla savaş ve 25 görev oyna! Muhteşem ödüller, yeni günlük ve haftalık etkinlikleriyle etkinlik modunda bitmez aksiyonu yaşa! Ya da sınırsız modda lider panosunda tırman!

İlk senaryolu ve hikayeli koşu oyunu:
* Devam eden olaylara dayalı süregelen bir macera oyunu: Belalı Altılı, önüne çıkan her şeyi yok ederek boyuttan boyuta geçiyor ve sırada dünyamız var! Ama bu inanılmaz Örümcek Adam ordusu Belalı Altılı’ya gününü gösterecek!
* Örümcek Adamlarla, her birinin farklı varyasyonları bulunan (Nick Fury, Mary Jane ve Kara Kedi gibi) kahramanları ve kötü adamları içeren ikonik karakterleriyle 50 yıldır büyüyen devasa Marvel Evreni’nde eğlenceye dal!
* Çizgi romana sadık kalmak için bu atari tarzı koşu oyunu uyarlaması deneyimli bir Örümcek Adam yazarıyla yazıldı!

Bir oyundaki en çok örümcek adam:
* Marvel’in muhteşem çizgi romanlarından fırlayan, Karanlık Örümcek Adam, Demir Örümcek, Kozmik Örümcek Adam, Kızıl Örümcek ve İnanılmaz Poşet Adam da dahil tükenmeyen Örümcek Adam kartlarını çağır, topla ve oyna!
* Muhteşem bir Örümcek koşusunu garantilemek için kartları topla, kaynaştır, seviyelerini yükselt. Her biri, New York civarındaki örümcek operasyonu görevlerinde savaşa yardımcı, kendine özgü süper güçlere sahip.
* En yeni örümcek adam karakterleri.

Görsel bir şölen:
* Marvel çizgi romanlarından esinlenen hücre gölgelendirme tarzı bir çizim.
* Koşu oyununda her aksiyonu gerçek kılan süper sağlam grafik animasyon.

Atari tarzı oyunları, aksiyonu, macerayı, hızlı çatışmayı, sonsuz koşuyu, kötülerle savaşı, süper kahraman oyunlarını ve Marvel çizgi romanlarını sevenler için.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.gameloft.android.ANMP.GloftSIHM


 QR Barkod  Gameloft’tan Ücretsiz Örümcek Adam Oyunu – Spider Man 
Benzer Uygulamalar:

  3 Yorum

    Ahmet  (misafir)
  01.05.2015-12:30
  A

  Çok güzel bir oyun

    MUHAMMET  (misafir)
  31.05.2015-18:51
  M

  BENCE DE

    Anonim  (misafir)
  31.05.2015-18:52

  NASIL İNDİRİLİRsiz de Yorum Yazın   Kategoriler: Android Oyunlar
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019