Gameloft’tan Ücretsiz Örümcek Adam Oyunu

Marvel çizgi romanlarından fırlamış hissi yaratan aksiyon dolu, atari tarzı bir macera oyununu android telefonunuzda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Örümcek alemindeki tüm kahramanları bu müthiş tehlikeye karşı birleştir! Kendilerinin bitmeyen versiyonlarını New York’ta toplamak için boyutsal bir geçit açan yeni Belalı Altılı ile savaşacak Örümcek Adam ordusu işe al! Belalı Altılı, her birini yok ederek boyuttan boyuta geçiyor. Şimdi de bizimki direniyor.

İlk ücretsiz örümcek adam oyunu:
* İlk atari tarzı ağ koşucusu İnanılmaz Örümcek Adam ile heyecanı yakala! New York’ta 5’ten fazla ortamda sallan, koş ve savaş!
* Eşsiz savaş ve koşular içeren oyun akışıyla sonsuz bir koşu oyununun ötesine geç! Boyutsal süper kötülerle savaş, sallan, duvara tırman ve hava dalışı yap!
* Öykü modunda, her sayıda 5 patronla savaş ve 25 görev oyna! Muhteşem ödüller, yeni günlük ve haftalık etkinlikleriyle etkinlik modunda bitmez aksiyonu yaşa! Ya da sınırsız modda lider panosunda tırman!

İlk senaryolu ve hikayeli koşu oyunu:
* Devam eden olaylara dayalı süregelen bir macera oyunu: Belalı Altılı, önüne çıkan her şeyi yok ederek boyuttan boyuta geçiyor ve sırada dünyamız var! Ama bu inanılmaz Örümcek Adam ordusu Belalı Altılı’ya gününü gösterecek!
* Örümcek Adamlarla, her birinin farklı varyasyonları bulunan (Nick Fury, Mary Jane ve Kara Kedi gibi) kahramanları ve kötü adamları içeren ikonik karakterleriyle 50 yıldır büyüyen devasa Marvel Evreni’nde eğlenceye dal!
* Çizgi romana sadık kalmak için bu atari tarzı koşu oyunu uyarlaması deneyimli bir Örümcek Adam yazarıyla yazıldı!

Bir oyundaki en çok örümcek adam:
* Marvel’in muhteşem çizgi romanlarından fırlayan, Karanlık Örümcek Adam, Demir Örümcek, Kozmik Örümcek Adam, Kızıl Örümcek ve İnanılmaz Poşet Adam da dahil tükenmeyen Örümcek Adam kartlarını çağır, topla ve oyna!
* Muhteşem bir Örümcek koşusunu garantilemek için kartları topla, kaynaştır, seviyelerini yükselt. Her biri, New York civarındaki örümcek operasyonu görevlerinde savaşa yardımcı, kendine özgü süper güçlere sahip.
* En yeni örümcek adam karakterleri.

Görsel bir şölen:
* Marvel çizgi romanlarından esinlenen hücre gölgelendirme tarzı bir çizim.
* Koşu oyununda her aksiyonu gerçek kılan süper sağlam grafik animasyon.

Atari tarzı oyunları, aksiyonu, macerayı, hızlı çatışmayı, sonsuz koşuyu, kötülerle savaşı, süper kahraman oyunlarını ve Marvel çizgi romanlarını sevenler için.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 


Bu uygulama yapımcısı tarafından kaldırılmıştır.
Aşağıdan benzer uygulamalara göz atabilirsiniz.


  3 Yorum

   
    Ahmet  
  01.05.2015-12:30
  A

  Çok güzel bir oyun

   
    MUHAMMET  
  31.05.2015-18:51
  M

  BENCE DE

   
    Anonim  
  31.05.2015-18:52

  NASIL İNDİRİLİRYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


BENZER UYGULAMALAR

Android Oyunlar
Yazar: andropedi  Puan: 3.2  Y: 13/09/2014  Güncelleme: 06/08/2019      

ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Forum | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2020